Návštěvnost zápasů z víkendu 24.-25.9.2016

V dnešním článku se podíváme na jakých hřištích se fandilo nejvíce, respektive nejméně o hracím víkendu 24.- 25.9.2016

(pozn. všechny údaje jsou brány z oficiálních zápisů o utkání)

Okresní přebor

V 8. kole Okresního přeboru 2016/2017 evidujeme nejvyšší návštěvnost dle oficiálních zápisů ze zápasu AGRO Vnorovy – Sokol Nenkovice (125). Nejmenší následně ze zápasu ve Starém Poddvorově, kde místní hráči hostili tým Ždánic, prohra domácích tak přilákala pouhých 60 diváků. Průměrná divácká kulisa OP tak byla cca 91 diváků.

III.A třída

Ve III. třídě, respektive její skupině A, byla o diváky trochu nouze. Nejvíce si jich našlo cestu Vlkoše se Šardicemi, i když domácí zápas nezvládli a prohráli těsně 2:3, výhře Šardic přihlíželo 120 diváků. Shodný počet evidujeme u dvou zápasů na opačném pólu statistiky, shodně po 50 si jich našlo cestu na souboj Čejče s Mikulčicemi a zápas Podl. Prušánky s Lužicemi. Není tak divu, že oproti OP zde byla návštěvnost “pouze” 71 diváků.

T-shockIII.B třída

Hráči v B skupině třetích tříd měli atmosféru ještě více komornější, než jejich kolegové z A skupiny. Rovná stovka jich zavítala na utkání Žeravic s Vřesovicemi, což byla nejvyšší účast. Nejméně přihlížejících pak měl souboj Domanína s Lovčicemi (30). V průměru si tedy cestu na hřiště III.B třídy našlo o 5 diváků méně než v A skupině, tedy 66.

III.C třída

Shodně po 150 přihlížejících měly souboje Radějova se Suchovem a Petrova s “B” týmem Hroznové Lhoty. Dopolednímu zápasu v Louce, kde místní v neděli od 10:15 hostili Moravský Písek přihlíželo 80 diváků, nejnižší návštěvnost kola. Rovných 114 je počet fotbalových nadšenců, jenž si našli cestu o víkendu 24. – 25.9 cestu na 5 hřišť v okolí Veselí nad Moravou.

You may also like...