Nedělní přehled zápas a výsledků (9.6.2019)

Přinášíme přehled zápas a výsledků hraných v neděli 9.června 2019. Dopoledne se startuje ve Velké nad Veličkou, Žarošicích a Louce.

Divize

Bystrc – Bzenec 0:2 (0:1)
Branky: Čech 2

1.A třída, sk. B

Velká nad Veličkou – Kyjov 3:1 (2:0)
Branky: Mička, Spazier M., Blanárik – Čevelík

Dubňany – Ratíškovice 0:1 (0:0)
Branka: Konečný

Milotice – Rakvice 1:6 (1:2)
Branky: Kundrata – Havlena 3, Prachař, Peš, Bílek

Lednice – Hroznová Lhota 4:1 (3:1)
Branky: Fóbl 2, Pálka 2 – Lipčík P.

Rohatec – Pačlavice/Dětkovice 4:1 (1:1)
Branky: Vanda, Petrák, Homola, vlastní – Grepl

Veselí nad Moravou – Vyškov B 2:0 (0:0)
Branky: Suchánek, Břečka

1.B třída, sk. C

Kněždub – Vacenovice 1:4 (1:1)
Branky: Grabec L. – Čada, Voříšek, Jakubíček, Grufík

Charvátská Nová Ves – Kozojídky 1:7 (1:3)
Branky: Očovan – Valenta 2, Březina, Vaverka, Tomčal, Nekarda, Páleník

Uhřice – Blatnice 3:1 (0:0)
Branky: Kramář, Hroudný, Neumann – Straka

Okresní přebor 

Žarošice – Starý Poddvorov 3:2 (0:2)
Branky: Sněhota 2, Strmiska – Horňák, Bařina

Dambořice – Svatobořice 5:3 (2:2)
Branky: Půček 2, Maleňák 2, Suchánek – Valenta 2, Lunga

Hovorany – Petrov 2:3 (2:1)
Branky: Vyhňák 2 – Zlomek, Krůtil, Janeček

Dolní Bojanovice – Vnorovy 0:1 (0:0)
Branka: Kočiš

Lipov – Milotice B 4:1 (2:0)
Branky: Halíček M., Velićković, Machálek, Dohnal – Lamáček

Ježov – Nenkovice 1:5 (1:1)
Branky: Kozák (PK) – Hála 2, (1 z PK), Stehno (PK), Pospíšil Dav., Klimeš

Ždánice – Mikulčice 3:3 (1:0)
Branky: Horňák D., Snášel, Štipčák – Kuchárek, Hubačka, Výmola

III.A třída

Násedlovice – Čejkovice 4:1 (3:1)
Branky: Jankůj 3, Baják – Strmeň

III.B třída

Archlebov – Věteřov 2:3 (2:3)
Branky: Chytil, Němec – Chimiák 3

Bukovany – Žádovice 4:2 (3:0)
Branky: Tokoš, Vašíček, Hajný, Jelínek – Rotter, Hofírek

Žeravice – Moravany 3:3 (1:0)
Branky: Mach 2, Glos – Jašíček 2, Vlachovský

III.C třída

Louka – Tvarožná Lhota 3:0 (0:0)
Branky: Čerešňák, Jagoš, Lejčko

Hrubá Vrbka – KEN Veselí nad Moravou 2:4 (0:2)
Branky: Pomkla, Janás – Štůral, Tomeček, Tvrdoň, Staněk

1.třída – dorost

Dubňany/Svatobořice/Mistřín – Ratíškovice 2:1 (1:0)
Branky: Benešovský, Chludil – Sukup

Dambořice – Podluží/Lanžhot 3:2 (2:2)
Branky: Bohdálek 2, Bárta – Pálka, Tuček

Velké Bílovice – Lužice 7:5 (6:1)
Branky: Šmída Dom. 4, Šmída Dal., Pavka, Salajka – Svoboda 2, Dvořák, Gecaj, Ingr

Rohatec – Krumvíř 2:1 (1:0)
Branky: Kožený, Čech – Požár

Okresní přebor – dorost

Starý Poddvorov – Kostelec/Kyjov 4:0 (2:0)
Branky: Daniel, Lukáč, Kovačič, Bárta