Nedělní přehled zápasů a výsledků (14.4.2019)


Přinášíme přehled zápasů a výsledků hraných dne 14.dubna 2019. Nedělní program tradičně startuje dopoledními zápasy. Hrát se bude v Kozojídkách nebo Žarošicích.

Krajský přebor

Mutěnice – Tišnov 5:0 (2:0)
Branky: Čepil 2, Lamáček P., Koštuřík, Koplík

1.A třída, sk. B

Rohatec – Milotice 1:1 (1:1)
Branky: Homola – Nedvědický

Bučovice – Ratíškovice 0:3 (0:0)
Branky: Voříšek, Vacenovský, Kordula (PK)

1.B třída, sk. C

Kozojídky – Šardice 5:2 (2:1)
Branky: Hodonský 2, Valenta, Hrbek, Tomčal – Vacula, Válek

Kněždub – Uhřice 1:0 (1:0)
Branka: Janík

Moravská Nová Ves – Strážnice 2:2 (0:1)
Branky: Zlámal 2 – Lípa, Vávra

Vacenovice – Nikolčice 1:2 (0:2)
Branky: Špaček – Harašta 2



Okresní přebor

Žarošice – Lipov 0:3 (0:0)
Branky: Masaryk, Halíček M., Dobrovský

Svatobořice/Mistřín – Vnorovy 1:3 (1:1)
Branky: Valenta – Ježek, Žák, Zachar

Petrov – Starý Poddvorov 2:1 (1:0)
Branky: Krůtil, Janeček (PK) – Lacko

Ježov – Dolní Bojanovice 1:1 (0:1)
Branky: Hromada – Geschwandtner

Hovorany – Dambořice 1:0 (1:0)
Branka: Hudec

III.A třída

Čejč – Svatobořice/Mistřín B 6:1 (2:1)
Branky: Paulík 2, Kot, Dohnálek, Holešinský, Slabý – Lunga

Lužice – Nesyt Hodonín 3:2 (2:1)
Branky: Kříž (PK), Vaněk, Kutra – Uřičář, Štyglic

Vlkoš – Čejkovice 2:0 (0:0)
Branky: Hlaváč, Zálešák

III.B třída

Žádovice – Bohuslavice 2:2 (2:2)
Branky: Steinhübel, Gebhart – Chvátal, Vykouk K.

Žeravice – Želetice 4:0 (1:0)
Branky: Pozděch, Mach, Halačka, Zlámal

Kostelec – Lovčice 9:1 (4:0)
Branky: Lochman V. 2, Lochman J. 2, Svoboda 2, Borkovec, Lochman O., Janík – Čadílek

Bukovany – Archlebov 7:0 (4:0)
Branky: Jelínek 2, Svoboda J. 2, Tokoš, Hála, Svoboda R.

Věteřov – Moravany 0:5 (0:2)
Branky: Rubík 3, Jašíček

III.C třída

Suchov – Velká nad Veličkou B 7:3 (1:2)
Branky: Nikel 2, Zemčík 2, Mikeska, Holčík, Štefáník – Rumíšek (PK), Jagoš, Pavlinec P. (PK)

Radějov – Vnorovy B 3:3 (1:1)
Branky: Chmelař, Kořínek, Kašpar – Knotek 2, Studnička

Nová Lhota – KEN Veselí nad Moravou 1:2 (0:1)
Branky: Pavlík – Páč (PK), Staněk

Tvarožná Lhota – Hrubá Vrbka 1:0 (1:0)
Branka: Kočiš


Krajský přebor – starší dorost

Židenice – Veselí nad Moravou 1:7 (0:3)

Krajský přebor – mladší dorost

Židenice – Veselí nad Moravou 3:1 (2:1)

MSDD – starší dorost

Líšeň B – Kyjov 4:0 (1:0)

MSDD – mladší dorost

Líšeň B – Kyjov 14:0 (7:0)

1.třída – dorost

Lužice – Ratíškovice 5:2 (2:1)
Branky: Dvořák 2, Svoboda 2, Chmelař – Tisar 2

Podluží/Lanžhot – Hroznová Lhota 3:1 (1:1)
Branky: Mráka, Hrubý, Pálka – Dostál

Rohatec – Dambořice 1:0 (1:0)
Branka: Pekařík

Bzenec – Dubňany/Svatobořice/Mistřín 3:4 (2:1)
Branky: Pánik 2, Komínek – Čerňan 2, Benešovský, Grmolec

Velká nad Veličkou – Dolní Bojanovice 3:4 (0:1)
Branky: Prášek, Janás, Krábek – Lekavý 2, Baláš, Fatěna

Okresní přebor – dorost

Starý Poddvorov – Strážnice 10:1 (6:0)
Branky: Daniel 4, Bárta 3, Turek 3 – Stanislav