Nedělní přehled zápasů a výsledků (24.3.2019)

Hlavní porce zápasů přichází na řadu tradičně v nedělním termínu. První jarním kolem startuje Okresní přebor a rozbíhají se naplno také krajské soutěže.

NEDĚLE 24.3.2019

Krajský přebor

Bohunice – Mutěnice 1:3 (0:2)
Branky: Lacko – Holešinský, Trávník, Čepil

1.A třída, sk. B

Velké Pavlovice – Kyjov 4:1 (2:1)
Branky: Bombicz 4 – Kuchař D.

Rohatec – Velká n/Vel. 1:2 (0:1)
Branky: Herzán – Blanárik 2

Vyškov B – Hroznová Lhota 1:2 (1:2)
Branky: Bošek – Kollár, Janík

Dubňany – Rakvice 0:2 (0:1)
Branky: Peš 2

Milotice – Pačlavice/Dětkovice 5:2 (3:0)
Branky: Holub 2, Novák 2, Kundrata

1.B třída, sk. C

Šardice – Blatnice 5:1 (3:1)
Branky: Vacula 2, Válek J., Válek V., Knoflíček – Straka

Uhřice – Moravská Nová Ves 5:1 (3:1)
Branky: Neumann 2, Šnejdar 2, Udržal – Příkazský

Strážnice – Mikulov

Charvátská Nová Ves – Kněždub 1:0 (1:0)
Branka: Kuřil

Valtice – Kozojídky 1:0 (1:0)
Branka: Halčišák

Velké Bílovice – Vacenovice 4:2 (1:0)
Branky: Ferbar 3, Mádl – Rehák 2

Okresní přebor

Starý Poddvorov – Vnorovy 0:3 (0:1)
Branky: Zachar 2, Janoušek

Dambořice – Petrov 1:0 (0:0)
Branka: Nešpor

Dolní Bojanovice – Milotice B 5:0 (4:0)
Branky: Půlkrábek 2, Bohun P., Blaha M., Blaha V.

Lipov – Nenkovice 2:0 (0:0)
Branky: Tobiáš 2

Mikulčice – Žarošice 1:4 (1:3)
Branky: Kuchárek – Zouhar 2, Frýbort, Vágner

Hovorany – Ježov 2:0 (0:0)
Branky: Stehlík R. (PK), Válek

Ždánice – Svatobořice 2:1 (0:0)
Branky: Snášel, Horňák – Šalša


MSD – starší dorost

Žďár n/Sáz. – Hodonín 2:3 (1:0)

MSD – mladší dorost

Žďár n/Sáz. – Hodonín 0:6 (0:2)

Krajský přebor – starší dorost

Veselí n/Mor. – Znojmo 2:1 (2:1)

Krajský přebor – mladší dorost

Veselí n/Mor. – Znojmo 0:6 (0:4)

1.třída – dorost

Dubňany/Svatobořice – Podluží/Lanžhot 2:0 (0:0)
Branky: Šalša T., Čerňan

Dambořice – Krumvíř 2:2 (2:1)
Branky: Luskač, Zimin – Němeček, Borovička

Dolní Bojanovice – Lužice 6:3 (1:1)
Branky: Baláš L. 2, Sklenský 2, Fatěna, Baláš D. – Svoboda, Gecaj, Ingr

Velké Bílovice – Bzenec 0:1 (0:1)
Branka: Pánik

Rohatec – Velká n/Vel. 5:0 (1:0)
Branky: Gloz 3, Čech, Karas

Mutěnice – Hroznová Lhota 7:0 (5:0)
Branky: Weigl R. 4, Lamáček F., Opluštil

Přípravné zápasy

Násedlovice – Krumvíř 4:2
Branky Násedlovic: Pokorný, Dobeš, Svozil L, Jankůj

Čejč – Archlebov 4:2 (1:1)
Branky Čejče: Holešinský 3, Dohnálek

Vřesovice – Domanín 4:4 (1:0)
Branky Vřesovic: Š. Žáček, T. Zedník, D. Čech, L. Machala

Vlkoš – Sobůlky 4:4 (3:1)
Branky: Něnička Michal, Ingr Marek, Fojtík Filip, Špaček Adam – Pluháček Marek, Gajdoš Lukáš, Bátora Tomáš, Dohnálek Marek

FK Mutěnice (ženy) – Nesyt Hodonín (ženy) 1:6 (1:3)