Nedělní přehled zápasů a výsledků (5.5.2019)


Přinášíme přehled zápasů a výsledků hraných dne 5.května 2019. Nedělní program startuje dopoledne v Sobůlkách, odpoledne se pak začíná v 17:00 hodin.

NEDĚLE 5.5.2019

Divize

Lanžhot – Bzenec 4:1 (4:0)
Branky: Kleiber, Bartoš, Dovhanyuk, vlastní – Hubr M.

1.A třída, sk. B

Vyškov B – Rohatec 1:2 (1:2)
Branky: Kopáček – Šimánek 2

Bučovice – Veselí nad Moravou 1:2 (0:0)
Branky: Koudelka – Šebesta, Zbytek

Hroznová Lhota – Kyjov 9:1 (4:0)
Branky: Lipčík P. 3, Polách 2, Janík, Radmil, Gazárek, Škopík – Dufek

Dubňany – Velké Pavlovice 1:0 (0:0)
Branka: Koryčánek

Lednice – Milotice 1:0 (0:0)
Branka: vlastní

1.B třída, sk C

Blatnice – Vacenovice 2:2 (1:2)
Branky: Štefánek, Mazák – Sladký, Čada

Uhřice – Valtice 4:2 (2:1)
Branky: Šnejdar 3, Pěnčík – Ševčík, Novák

Šardice – Charvátská Nová Ves 2:2 (0:0)
Branky: Vacula (PK), Poláček – Polášek 2

Strážnice – Kněždub 3:4 (1:2)
Branky: Lípa, Polách, Čech – Kábrt 2, Janík, Grabec D. (PK)



Okresní přebor 

Ždánice – Lipov 2:0 (2:0)
Branky: Horňák, Kubík

Starý Poddvorov – Hovorany 0:2 (0:1)
Branky: Hudec, Vyhňák

Svatobořice – Petrov 1:1 (0:1)
Branky: Kačer – Janeček

Mikulčice – Ježov 2:1 (2:0)
Branky: Bečica, Výmola – Hromada

Dolní Bojanovice – Dambořice 1:1 (1:1)
Branky: Půlkrábek – Suchánek

Vnorovy – Nenkovice 6:1 (3:0)
Branky: Kočiš 4, Motyčka 2 – Kuchař

III.A třída

Násedlovice – Těmice 6:0 (2:0)
Branky: Jankůj 4, Horák, Baják

Domanín – Čejč 1:1 (0:1)
Branky: Paulík

Čejkovice – Lužice 0:5 (0:1)
Branky: Kříž 2, Brhel, Balus, Svoboda

III.B třída

Sobůlky – Želetice 3:0 (2:0)
Branky: Dohnálek, Lecian, Bárora

Moravany – Bukovany 1:7 (1:4)
Branky: Jašíček – Maruška 3, Jelínek 2, Vašíček 2

Věteřov – Žeravice 1:4 (1:1)
Branky: Minčík – Hýbl 2 (1 z PK), Mach, Pozděch

Kostelec – Vřesovice 0:4 (0:2)
Branky: Čech, Machala, Bilíček, Janča

Lovčice – Žádovice 0:9 (0:3)
Branky: Marčík 2, Gebhart 2, Ingr 2, Procházka, Rotter, Němeček

Bohuslavice – Archlebov 0:1 (0:1)
Branka: Chytil

III.C třída

Hrubá Vrbka – Louka 3:4 (2:1)
Branky: Blažek P. 2, Blažek J. – Kyncl 3, Trýska

Nová Lhota – Tvarožná Lhota 0:5 (0:3)
Branky: Podolan 2, Holubík 2, Petr (PK)

KEN Veselí nad Moravou – Radějov 5:0 (3:0)
Branky: Páč 2, Tomeček 2, Štůral


MSDD – starší dorost

Břeclav – Hodonín 0:4 (0:1)

MSDD – mladší dorost

Břeclav – Hodonín 0:7 (0:2)

1.třída – dorost

Hroznová Lhota – Bzenec 1:7 (0:2)
Branky: Pravda – Kolluch 2, Komínek 2, Kosíř 2, vlastní

Lužice – Podivín 2:5 (1:2)
Branky: Růžička, Štork – Kostrhun 4, Ibrahimi

Mutěnice – Rohatec 7:2 (3:0)
Branky: Weigl R. 2, Lamáček F. 2, Froněk, Hajduch, Mokruša – Kožený, Menšík

Okresní přebor – dorost

Kostelec/Kyjov – Hovorany/Nenkovice 2:0 (2:0)
Branky: Penc (PK), Kolaja

Strážnice – Lipov 1:4 (0:2)
Branky: Stanislav – Halíček 3, Černák