Nedělní výsledkový servis – 10.9.2017

Hlavní část zápasů se tradičně odehraje v nedělním čase. Již dopoledne můžete zajít do Kyjova, Kozojídek, Boršic nebo Louky.

1.A třída, sk. B

Kyjov – Hroznová Lhota 0:7 (0:3)
Branky: Janík 3, Polách 2, Lipčík P., Jung

Dubňany – Rakvice 1:1 (0:0)
Branky: Soldán – Peš

Blatnice – Vyškov B 2:3 (1:2)
Branky: Janík 2 – Studený 2, Chubirka

Lednice – Velká n/Vel. 2:2 (1:2)
Branky: Holešínský 2 – Horák, Kohůt P.

1.B třída, sk. C

Kozojídky – Kněždub 6:2 (4:0)
Branky: Bančák 2, Páleník 2, Chytka, Nekarda – Smištík, Vaculčík

Hovorany – Uhřice 1:4 (1:2)
Branky: Hudec – Mikšík, Pěnčík, Neumann, Rotrekl (PK)

Vacenovice – Křepice 0:1 (0:1)
Branka: Rouzek

Strážnice – Nikolčice 2:2 (1:0)
Branky: Lípa 2 – Čapka, Abudayyeh

Okresní přebor

Bukovany – Kostelec 4:4 (3:3)
Branky: Svoboda J. 2, Vašíček, Kobylka – Kotásek (PK), Kvaltin J., Kučera, David

Dambořice – Starý Poddvorov 0:3 (0:0)
Branky: Veselský, Kašík, Skočík

Nenkovice – Radějov 2:0 (2:0)
Branky: Kováč, Bayer

Lipov – Ždánice 5:1 (3:0)
Branky: Tobiáš 2, Pavlas, Čerešňák M., Pravda – Snášel

Žarošice – Dolní Bojanovice 3:1 (3:0)
Branky: Maroši, Šimeček, Frýbort – Blaha V.

III.A třída

Lužice – Nesyt Hodonín 3:1 (1:0)
Branky: Vaněk, Brhel, Němec – Sládek

Čejkovice – Mikulčice B 0:1 (0:1)
Branka: Hubačka

Čejč – Vacenovice B 0:1 (0:0)
Branka: Miléř

Milotice B – Násedlovice 4:1 (0:1)
Branky: Novák 2, Snopek, Mikéska – Pokorný

Rohatec B – Prušánky 5:0 (3:0)
Branky: Stanický, Odehnal, Konečný, Duchoslav O., Duchoslav M.

III.B třída

Žeravice – Želetice 2:1 (1:0)
Branky: Soukup, Pozděch – Zálešák M.

Domanín – Sobůlky 1:1 (0:1)
Branky: Daňhel – Vrbík

Ježov – Lovčice 7:1 (2:1)
Branky: Hromada 3, Hlavinka 2, Ingr, Exel – Klíč

Archlebov – Ždánice B 1:1 (1:1)
Branky: Ždánský – Strmiska

Bohuslavice – Moravany 1:2 (0:0)
Branky: Jung – Jašíček 2

III.C třída

Suchov – Hroznová Lhota B 1:4 (0:2)
Branky: Zemčík – Bartošek 2, Neumann, Durna

Louka – Nová Lhota 4:2 (3:1)
Branky: Šmehlík, Sedlář, Šimlík, Mikuláček – Režňák, Mikéska L.

Petrov – Moravský Písek 2:2 (2:1)
Branky: Šantavý P., Benovič – Hodonský, Stuchlík

Tvarožná Lhota – KEN Veselí n/Mor. 0:3 (0:2)
Branky: Bureš 2, Kubica

Těmice – Velká n/Vel. B 3:2 (3:0)
Branky: Vajgara, Souček, Klobáska – Machálek, Jagoš


Krajský přebor – starší dorost

Hodonín B – Medlánky 0:1 (0:1)

Veselí n/Mor. – Břeclav 2:1 (1:1)

Krajský přebor – mladší dorost

Hodonín B – Medlánky 5:1 (2:1)

Veselí n/Mor. – Břeclav 1:4 (0:3)

1.třída – dorost

Lužice – Velká n/Vel. 1:2 (0:2)
Branky: Gecaj – Pavlica, Štefánek

Bzenec – Hroznová Lhota 4:1 (2:0)
Branky: Komínek 4 – Farkaš

Dubňany – Svatobořice 4:1 (2:1)
Branky: Hoch, Rusnák, Čerňan – Šalša

Okresní přebor – dorost

Hovorany/Nenkovice – Dambořice 1:9 (0:4)
Branky: Parči – Hanák 2, Dvorský 2, Vahala 2, Mokrý, Jankůj, Čujan

Lipov – Starý Poddvorov 2:4 (1:2)
Branky: Karásek, Halíček – Sláma 2, Gertner, vlastní

Vacenovice – Kostelec/Kyjov 1:1 (1:0)
Branky: Plášek – Výstup

Strážnice – KEN Veselí/Vnorovy 0:2 (0:1)
Branky: Možnar 2