Nedělní výsledkový servis – 17.9.2017

Nedělní zápasy začínají tradičně dopoledními duely. Hrát se bude ale jen v Javorníku, kde hosté Velká B soupeře z Petrova.

1.A třída, sk. B

Milotice – Lednice 0:4 (0:2)
Branky: Fóbl 2, Očenášek, Kovář

Dražovice – Blatnice 2:1 (0:1)
Branky: Pelc 2 – Straka

Hroznová Lhota – Ratíškovice 4:0 (2:0)
Branky: Janík, Červenka, Schwarzbier , Lipčík P.

Velká n/Vel. – Velké Pavlovice -:- (1:0) – nedohráno, přerušeno ve 38.minutě
Branka: Spazier M.

Vyškov B – Kyjov 2:1 (1:1)
Branky: Surala, Lička – Dufek

1.B třída, sk. C

Uhřice – Velké Bílovice 2:2 (1:2)
Branky: Neumann, Rotrekl (PK) – Ferbar (PK), vlastní

Křepice – Hovorany 2:4 (1:1)
Branky: Rouzek, Leasure – Válek 2, Grdina 2

Nikolčice – Vacenovice 2:3 (0:2)
Branky: Rabovský, Abudayyeh – Rehák 2, Jakubíček

Okresní přebor

Svatobořice – Žarošice 4:0 (4:0)
Branky: Pazderka 2, Toman, Kordula

Radějov – Dambořice 2:5 (0:2)
Branky: Kořínek, Bubulinca – Drmela 2, Půček, Luskač, Maleňák (PK)

Starý Poddvorov – Vnorovy 0:4 (0:2)
Branky: Zachar 2, Herodes, Bittner J.

Ždánice – Nenkovice 2:1 (1:0)
Branky: Beker, Marčík – Kopčil

Kostelec – Lipov 1:6 (1:2)
Branky: David – Tobiáš 2, Pavlas, Mlýnek, Dohnal, Urbánek

Dolní Bojanovice – Bukovany 5:1 (2:1)
Branky: Stávek 2, Bohun M., Kuchyňka, Siwiec – Svoboda J.

III.A třída

Vlkoš – Milotice B 4:2 (3:1)
Branky: Sládek 2, Klajba, Nastasa – Vašulka, vlastní

Prušánky – Vracov 0:0

Násedlovice – Čejč 4:1 (1:0)
Branky: Pokorný. Dobeš, Dozbaba, Bacala – Kolařík

III.B třída

Žádovice – Vřesovice 2:1 (1:0)
Branky: Ingr (PK), Valenta – Možíš L.

Věteřov – Žeravice 3:2 (2:1)
Branky: Sklenář M. 2, Pintera – Farmačka, Mach

Lovčice – Archlebov 1:3 (0:2)
Branky: Klíč – Němec V., Jarolík, Machálek

III.C třída

Velká n/Vel. B – Petrov 2:4 (2:1)
Branky: Pavlica, Kurečka – Lončík, Šantavý, Benovič, Faltýnek

Nová Lhota – Hrubá Vrbka 0:2 (0:1)
Branky: Slovák, Bajko

KEN Veselí n/Mor. – Těmice odloženo na 28.9.2017 (15:00)


Krajský přebor – starší dorost

Židenice – Veselí n/Mor.

Krajský přebor – mladší dorost

Židenice – Veselí n/Mor. 0:4 (0:2)

1.třída – dorost

Hroznová Lhota – Velké Bílovice 2:7 (0:4)
Branky: Smetka P., Smetka Z. – Pavka 3, Lepka 2, Šmída (PK), Skoupil

Svatobořice – Rohatec 2:6 (1:3)
Branky: Koch, Maršálek T. – Turek 2, Pekařík, Pecha, Karas, vlastní

Podluží – Ratíškovice 7:0 (4:0)
Branky: Kurial 3, Pálka 2, Malík 2

Mutěnice – Lužice 2:2 (2:2)
Branky: Mokruša, Weigl – Svoboda J. 2

Okresní přebor – dorost

Dambořice – Vacenovice 3:0 kontumačně (hosté nepřijeli)

Kostelec/Kyjov – Vlkoš/Vracov 1:3 (1:1)
Branky: Reiter – Kozák 2, Vrážel

Starý Poddvorov – Hovorany/Nenkovice 8:2 (4:1)
Branky: Ott 3, Menšík 2, Čeman, Gertner, Sláma – Pechura, Latýn T.

KEN Veselí/Vnorovy – Lipov odloženo (nezpůsobilý terén)