Nedělní výsledkový servis – 24.9.2017

Neděle nabízí hlavní porci zápasů a vesměs kompletní kola. Už dopoledne se bude hrát v Javorníku, Kozojídkách, Žarošicích, Kyjově a Sobůlkách.

Krajský přebor

Mutěnice – Vojkovice 2:0 (0:0)
Branky: Čepil 2

1.A třída, sk. B

Kyjov – Dražovice 0:1 (0:0)
Branka: Pospíšil

Velké Pavlovice – Dubňany 0:3 (0:2)
Branky: Soldán, Noga, Sviták

Blatnice – Rakvice 3:6 (1:2)
Branky: Janík 2, Naňák – Peš 3, Havlena 2, Juřena

Lednice – Hroznová Lhota 4:4 (2:3)
Branky: Redek, Holešínský, Wolgemuth, Beneš  – Janík 2, Lipčík P., Polách

1.B třída, sk .C

Kozojídky – Břeclav B 4:3 (2:2)
Branky: Nekarda 2 (1 z PK), Tomčal, Bančák – Serafin 2, Ulehla

Mikulov – Uhřice 4:1 (2:0)
Branky: Kolaja, Žárský, Valenta, Goiš – Pěnčík

Hovorany – Nikolčice 2:4 (0:1)
Branky: Grdina, Čakajík – Jelínek, Jilka, Všianský, Čapka

Vacenovice – Rajhrad 1:1 (0:1)
Branky: Chvátal – Beneš

Strážnice – Kněždub 0:3 (0:2)
Branky: Grabec R. 2, Janík


Okresní přebor

Žarošice – Šardice 1:2 (1:0)
Branky: Žaroský – Novotný, Vacula

Starý Poddvorov – Radějov 2:1 (0:1)
Branky: Kašík, Gertner R. – Svejovský

Dambořice – Ždánice 2:3 (0:0)
Branky: Švaňhal, Dobeš – Beker 2, Kolařík

Bukovany – Svatobořice 2:2 (1:1)
Branky: Jelínek, Svoboda J. – Staňa. Toman (PK)

Vnorovy – Mikulčice 4:1 (2:1)
Branky: Zachar, Žák, Ježek, Bittner J. – Vacenovský M.

Lipov – Dolní Bojanovice 1:0 (0:0)
Branka: Mlýnek

Nenkovice – Kostelec 2:1 (1:0)
Branky:

III.A třída

Lužice – Násedlovice 2:1 (1:0)
Branky: Brhel 2 (1 z PK) – Ryšavý

Čejč – Vlkoš 1:1 (1:0)
Branky: Kot – Slavíček

Čejkovice – Vacenovice B 5:1 (5:0)
Branky: Maňák 2, Hnidák 2, Brablc – Spěvák

Milotice B – Prušánky 5:1 (2:0)
Branky: Klvaň 3, Snopek, Novák – Štyglic

III.B třída

Sobůlky – Moravany 5:0 (4:0)
Branky: Bátora 2, Buštík, Vyhňák, Hrazdílek

Bohuslavice – Lovčice 6:0 (3:0)
Branky: Vykouk K. 4, Chvátal, Jung

Archlebov – Želetice 3:1 (2:0)
Branky: Vala 2, Machálek – Mikeska

Ježov – Věteřov 6:0 (2:0)
Branky: Ingr, Exel, Kozák, Dobrovský, Budík, Hromada

Domanín – Ždánice B 2:2 (1:0)
Branky: Kocourek 2 – Šebek 2

Žeravice – Žádovice 1:2 (1:1)
Branky: Farmačka – Ingr 2

III.C třída

Velká n/Vel. B – KEN Veselí n/Mor. 6:3 (4:0)
Branky: Kohůt S., Bukanski, Bajko, Hozák, Machálek, Rumíšek – Staněk 2, Kubica

Petrov – Louka 7:0 (5:0)
Branky: Benovič 3, Macháček, Janeček, Šantavý, Kříž

Tvarožná Lhota – Vnorovy B 0:2 (0:2)
Branky: Kočiš, Třináctý

Těmice – Hroznová Lhota B 1:3 (1:2)
Branky: Večeřa – Bartošek, Náhlík, Durna

Krajský přebor – starší dorost

Hodonín B – Kuřim 1:3 (1:1)

Veselí n/Mor. – Slatina 3:3 (0:1)

Krajský přebor – mladší dorost

Hodonín B – Kuřim 6:1 (2:1)

Veselí n/Mor. – Slatina 0:3 (0:3)

MSDD – starší dorost

Kohoutovice – Kyjov odloženo

MSDD – mladší dorost

Kohoutovice – Kyjov odloženo

1.třída – dorost

Lužice – Podluží 2:8 (2:4)
Branky: Pavlík 2 – Markov 4, Kurial 3, Malík

Velké Bílovice – Dolní Bojanovice 1:4 (0:2)
Branky: Dvořáček – Baláš L., Baláš D., Sklenský, Lekavý

Bzenec – Svatobořice 4:0 (1:0)
Branky: Komínek 2, Pánik, Okénka

Velká n/Vel. – Mutěnice 2:2 (1:0)
Branky: Pavlica 2 – Weigl R., Lamáček

Okresní přebor – dorost

Hovorany/Nenkovice – KEN Veselí/Vnorovy 2:3 (1:2)
Branky: Kotas, Pechura – Janás 2, Kohoutek

Strážnice – Kostelec/Kyjov 1:0 (1:0)
Branka: Vrhel

Vacenovice – Vracov/Vlkoš 0:10 (0:3)
Branky: Bílý 2, Polanský 2, Loprais 2, Štěpánek, Kozák, Novotný, Hroudný

Dambořice – Starý Poddvorov 6:2 (1:1)
Branky: Jankůj 2, Luskač, Mokrý, Dvorský – Čeman, Ott