Nedělní výsledkový servis – 8.10.2017

Dopoledními zápasy startuje nedělní program na okresní úrovni, hrát se bude v Javorníku, Sobůlkách a Boršicích. Před obědem své zápasy odehrají také Kyjov, Rohatec a Kozojídky. Hlavní část začíná v 15:00 hodin.

1.A třída, sk. B

Kyjov – Krumvíř 3:5 (2:2)
Branky: Polášek 2, Dufek – Michna 2, Ondroušek 2, Kobylka

Velké Pavlovice – Rohatec 5:2 (3:2)
Branky: Bogiň 2, Šebesta, Vintrlík, Stehlík – Vanda 2 (1 z PK)

Milotice – Hroznová Lhota 2:1 (1:1)
Branky: Šifel, Hofr – Janík

Blatnice – Dubňany 1:4 (0:2)
Branky: Cícha – Juřica, Soldán, Chaloupka, Bidmon

1.B třída, sk. C

Kozojídky – Strážnice 5:3 (2:1)
Branky: Tomčal 2, Nekarda, Páleník, Bančák – Lípa, Mašina (PK), Vávra

Hovorany – Kněždub 1:8 (1:4)
Branky: Hudec – Janík 3, Grabec R. (PK), Grabec D., Smištík, Zelinka, Vaculčík

Okresní přebor

Bukovany – Mikulčice 4:2 (2:2)
Branky: Svoboda J. 3, Jelínek – Doza 2

Nenkovice – Svatobořice 0:1 (0:0)
Branka: Koch

Lipov – Šardice 1:1 (1:1)
Branky: Tobiáš – Zicháček

Radějov – Ždánice 4:1 (1:0)
Branky: Březina 3, Šmach – Handlíř

Starý Poddvorov – Kostelec 0:0

III.A třída

Lužice – Prušánky nehráno (3:0 kont.)

Čejkovice – Vlkoš 3:1 (2:1)
Branky: Maňák, Hnidák, Brablc – Sládek

Čejč – Vracov 3:0 (2:0)
Branky: Koutný, Špéra, Dohnálek

Rohatec B – Milotice B 2:4 (1:2)
Branky: Konečný 2 – Novák 3, Snopek

III.B třída

Sobůlky – Lovčice 5:1 (3:0)
Branky: Petula 2, Vyhňák, Vrbík, Pazourek – Vízdal (PK)

Moravany – Ždánice B 2:0 (1:0)
Branky: Vlachovský, Bednařík

Domanín – Želetice 0:1 (0:1)
Branka: Luskač (PK)

Ježov – Vřesovice 1:0 (1:0)
Branka: Kozák

Archlebov – Žádovice 2:1 (0:1)
Branky: Němec, Berka – Bělohoubek

Bohuslavice – Věteřov 7:1 (5:0)
Branky: Jung 3, Blaha 2, Vykouk R., Mastný – Chimiák

III.C třída

Velká n/Vel. B – Vnorovy B 4:0 (1:0)
Branky: Jagoš, Machálek (PK), Spazier M., Kurečka

Suchov – Louka 0:2 (0:1)
Branky: Mikéska, Matula

Petrov – Hrubá Vrbka 2:0 (1:0)
Branky: Krša, Janeček

KEN Veselí n/Mor. – Hroznová Lhota B 0:4 (0:1)
Branky: Durna, Bartošek, Náhlík, Neumann K.

Tvarožná Lhota – Moravský Písek 3:3 (1:1)
Branky: Sporysz |3 – Pyclík O. 2, Kishchanka

Těmice – Nová Lhota 3:0 (2:0)
Branky: Mikulík, Zeman, Vajdík


Krajský přebor – starší dorost

Hodonín B — Újezd u Brna/Měnín 2:2 (1:0)

Veselí n/Mor. – Rosice 1:1 (0:0)

Krajský přebor – mladší dorost

Hodonín B — Újezd u Brna/Měnín 14:1 (8:1)

Veselí n/Mor. – Rosice 1:1 (0:0)

1.třída – dorost

Bzenec – Dubňany 3:2 (0:2)
Branky: Píštěk, Kužela, Růžička – Hoch 2

Velká n/Vel. – Hroznová Lhota 2:3 (2:0)
Branky: Pavlica, Maňák – Smetka 2, Mizerák

Mutěnice – Podluží 2:4 (1:2)
Branky: Lamáček, Mokruša – Kurial 2, Baťka 2

Okresní přebor – dorost

Hovorany/Nenkovice – Kostelec/Kyjov 1:0 (0:0)
Branky: Vachůt O.

Starý Poddvorov – KEN Veselí/Vnorovy 3:0 (3:0)
Branky: Veselský O. 2, Menšík

Lipov – Vracov/Vlkoš 1:1 (1:0)
Branky: Halíček M. – Loprais