Nenkovice poskočily už na třetí místo OP

Čtyři body v úvodních dvou zápasech zaznamenali fotbalisté Nenkovic a díky tomu se dostali již na třetí místo tabulky okresního přeboru. V nedělním utkání 15.kola porazili v domácím prostředí Lipov 2:0.

Okresní přebor – 15.kolo

Sokol Nenkovice – FC Lipov 2:0 (1:0)
Branky: 41´ David Klíč, 70´ Radim Stehno. Rozhodčí: Knotek – Zima Igor. ŽK: Válek Viktor, Pospíšil David – Škopík. Diváci: 60

Nenkovice: Schöfr – Klíč, Černohorský Mich., Válek P., Válek V., Stehno, Pospíšil Dav., Frelich, Bayer, Kováč, Polcr (Kellner, Kuchař, Kučera M., Polášek, Vaverka, Raus)

Lipov: Masaryk – Čerešňák R., Pavlas, Mlýnek J., Dohnal, Dobrovský P., Urbánek, Maňák, Čerešňák M., Mlýnek R., Kučera T. (Škopík, Dobrovský M., Čerešňák T., Jagoš, Tobiáš, Soviš, Karásek)

Sokol dokázal bodovat i ve druhém jarním zápase. V minulém kole dovezl bod z Bukovan a nyní získal tři body za výhru nad Lipovem.

Vyrovnané utkání zlomil krátce před přestávkou David Klíč, který poslal domácí výběr do vedení. Hubený náskok si Sokol udržoval i v průběhu druhého poločasu.

Druhou trefu přidal v 70.minutě Radim Stehno a uklidnil Nenkovice. Lipov se za celých devadesát minut nedokázal střelecky prosadit a tudíž nemohl pomýšlet na bodový zisk.

Nenkovice získaly do tabulky tři body, které je posunuly na třetí místo tabulky. Lipov zůstal na jedenáctém místě.

V příštím kole čeká na Sokol šlágr kola, když zamíří na hřiště Vnorov. Utkání se bude hrát v sobotu 7.4.2018 od 15:30 hodin.

[team_standings id=”4818″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

 

Mohlo by se vám líbit...