Ždánice jako první dokázaly porazit Šardice

Pěti zápasy pokračoval v neděli okresní přebor. První porážku v soutěži utrpěly Šardice, které ve Ždánicích sice vedly, ale domácí dokázali výsledek otočit.

Okresní přebor – 15.kolo

Kovo Ždánice – FK Šardice 2:1 (1:1)
Branky: 23´ Beker, 57´ Snášel – 14´ Vykouk K.

Lídr soutěže zavítal do Ždánic a poprvé okusil porážku. Šardice poslal do vedení Vykouk, ale už za deset minut bylo srovnáno. O vítěznou branku se postaral po necelé hodiny hry Snášel. Vyrovnat se hostům už nepovedlo.

SK Dolní Bojanovice – Agro Vnorovy 0:1 (0:0)
Branka: 49´ Tomeček

Vyrovnaný zápas rozhodla akce z úvodu druhého poločasu, kdy dokázal Tomeček překonat domácího brankáře a zajistil pro Vnorovy tři body.

SK Kostelec – Spartak Svatobořice/Mistřín 2:2 (1:0)
Branky: 39´ Horák Dušan, 79´ Kvaltin J. – 67´ Pekárek, 89´ Toman

Kostelec odehrál se Svatobořicemi vyrovnaný zápas. Domácí začali lépe a před přestávkou šli do vedení. Spartak vyrovnal v 67.minutě, ale Kvaltin vrátil Kosteleci vedení. Spartak v závěru zabojoval a minutu před koncem vyrovnal Toman.


TJ Starý Poddvorov – SK Žarošice 2:1 (2:1)
Branky: 3´+16´ Žurovec – 6´ Frýbort

Všechny tři branky se vešly do úvodních šestnácti minut. Skóre zápasu otevřel ve třetí minutě Žurovec. Za Žarošice kontroloval téměř okamžitě Frýbort, aby znovu Žurovec vrátil Starému Poddvorovu vedení.

Sokol Nenkovice – FC Lipov 2:0 (1:0)
Branky: 41´ Klíč, 70´ Stehno

Sokol v domácím prostředí naplno bodoval, když porazil Lipov. Před odchodem do kabin udeřil Klíč a po změně stran pojistil výsledek Stehno. Nenkovice poskočily na třetí místo tabulky.

[team_standings id=”4818″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...