Šlágr OP: Vnorovy nedokázaly doma porazit Nenkovice

Víkendový šlágr okresního přeboru se odehrál již v sobotu ve Vnorovech. Na hřiště druhého týmu zavítaly třetí Nenkovice a odvezly si cenný bod za remízu 2:2. Na tu hosté dosáhli v závěru utkání díky vlastní brance Jandy.

Okresní přebor – 16.kolo

Agro Vnorovy – Sokol Nenkovice 2:2 (1:0)
Branky: 19´ Tomeček, 61´ Zachar – 54´ Stehno, 87´ vlastní (Janda). Rozhodčí: Rybecký – Čikl, Hlavinka. ŽK: Ježek, Zachar – Kuchař, Polcr. Diváci: 150

Vnorovy: Rybka – Janda, Grabec, Motyčka, Herodes, Žák, Kočiš, Vyskočil, Bittner, Janoušek, Ježek (Tomeček, Zachar, Čejka, Pavlíček)

Nenkovice: Schöfr – Klíč, Černohorský Mich., Válek V., Stehno, Pospíšil Dav., Frelich, Kuchař, Bayer, Vaverka, Polcr (Kellner, Raus, Hlaváč, Kučera)

Duel druhého se třetím nabídl divákům vyrovnaný fotbal. Jako první se osmělili domácí a po dvaceti minutách se dostali do vedení. Autorem první trefy byl Tomeček.

Hubený náskok si Vnorovy dokázaly udržet až do přestávky a do kabin tak odcházely o něco spokojenější. Vstup do druhé půle vyšel hostům a Stehno v 54.minutě vyrovnal stav utkání.


Domácí tým si ale dokázal vzít ztracený náskok zpět a za sedm minut od vyrovnávací trefy Agro díky Zacharovi znovu vedlo. Vnorovy mířily za vítězstvím, ale nakonec se body dělily.

Tři minuty před koncem vstřelili domácí třetí gól, ale od Jandy se míč dostal za záda jeho vlastního gólmana Rybky. Nenkovice tak vybojovaly bod a rozdíl mezi oběma soupeři zůstal v tabulce čtyřbodový.

Další sobotní výsledek

FC Lipov – Sokol Dambořice 1:0 (0:0)
Branka: 57´ Tobiáš

[team_standings id=”4818″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...