Nenkovice vyhrály domácí pohárový turnaj

V Nenkovicích proběhl v sobotu odpoledne turnaj za účasti čtyř mužstev. Okres zastupovaly pořádající Nenkovice a Dambořice, ze Slovenska přijelo Hradiště pod Vrátnom a Sobotiště.

Turnajové klání začalo dvěma semifinálovými duely. Los přisoudil okresním rivalům soupeře ze Slovenska.

První utkání pro sebe rozhodlo Hradiště, které přehrálo Dambořice 4:2. Po bezbrankovém prvním poločase se vše podstatné odehrálo po přestávce a slovenský tým čtyřmi góly utkání rozhodl.

Také druhý duel měl hladký průběh. Domácí Nenkovice si snadno poradily se svým soupeřem a už po první půli si vytvořily slibný náskok. Po přestávce svým náskok ještě zvýraznily a Sobotiště odešlo poraženo.

V zápase zklamaných si pro sebe třetí místo vybojovalo slovenské mužstvo. Sobotiště duel o bronz s Dambořicemi rozhodlo po změně stran, kdy třemi góly zlomilo odpor soupeře.

Ve finále se proti sobě postavily Nenkovice a Hradiště, tedy dvě družební vesnice. Sokol začal lépe a dvěma góly se dostal v prvním poločase do vedení.

Hradiště se však tak lehce vzdát nechtělo a po přestávce duel zdramatizovalo. Přesto Nenkovice dokázaly finálové utkání dovést do vítězného konce a po výhře 3:2 slaví celkový triumf.

Semifinále

TJ Družstevník Hradište pod Vrátnom (SK) – TJ Sokol Dambořice 4:2 (0:0)

TJ Sokol Nenkovice – TJ Družstevník Sobotište (SK) 4:1 (2:0)

O 3.místo
TJ Družstevník Sobotište (SK) – TJ Sokol Dambořice 3:1 (0:0)

Finále
TJ Sokol Nenkovice – TJ Družstevník Hradište pod Vrátnom (SK) 3:2 (2:0)

Mohlo by se vám líbit...