Nová Lhota remizovala s Moravským Pískem

V pátečním předehrávaném zápase 3.kola III.C třídy si Nová Lhota podělila body s Moravským Pískem po remíze 2:2. Obě mužstva tak nadále čekají na první vítězství v soutěži, na kontě mají shodně po dvou bodech.

Obě mužstva v dosavadním průběhu vybojovala pouze jeden bod za remízu (Mor. Písek má však jedno utkání k dobru). Do vzájemného duelu vstoupil lépe domácí výběr a Lukáš Mikéska otevřel skóre už ve čtvrté minutě.

Do přestávky se ale Moravskému Písku podařilo výsledek otočit. Nejprve ve 27.minutě vyrovnal Vrána a o sedm minut později Štěpáník výsledek otočil.

Do kabin si hosté nesli jednobrankové vedení. Hubený náskok pak drželi až do 70.minuty, kdy vrátil skóre do nerozhodného stavu Gulán. Více už ani jedno mužstvo nestihlo a body se tak dělily.

PÁTEK 21.8.2020

III.C TŘÍDA – 3.KOLO

FK Nová Lhota – FC Moravský Písek 2:2 (1:2)
Branky: 4´ Mikéska L., 70´ Gulán – 27´ Vrána, 34´ Štěpáník; Rozhodčí: Sedlář; ŽK: Malár Michael, Ťok – Vrána, Němeček; ČK: 80´ Křivánek M. (Mor. Písek); Diváci: 70

Nová Lhota: Kubík – Skalík, Gulán, Fusek, Malár Tomáš, Malár Pavel, Režňák, Mikeška, Stejskal, Mikéska Lukáš, Sidon (Malár Michael, Vavrek, Malár Martin, Mikéska Adam,Ťok, Štipčák, Holeš)

Mor. Písek: Chamrád – Kužela, Kyjovský, Vrána, Kuban, Křivánek Daniel, Jurásek, Pintera, Sotolář, Němeček, Dulovecz (Havlík, Mička, Štěpaník, Křivánek Marek)

Zdroj: is.fotbal.cz, hodoninsky-fotbal.cz

Mohlo by se vám líbit...