Nová sezóna začala předehrávkou okresního poháru

V pátek odpoledne začala sezóna 2018/19. V předehrávce 1.kola okresního poháru proti sobě nastoupila mužstva Hrubé Vrbky a rezervního týmu Rohatce.

OKRESNÍ POHÁR – 1.KOLO

Horňácko HRUBÁ VRBKA – Slavoj ROHATEC B 3:1 (3:0)

 

Branky: 3´ Ševečka, 34´ Drábek, 45´ Kyncl – 84´ Lábadi. Rozhodčí: Chromek. Bez ŽK. Diváci: 20

SESTAVY

Hr. Vrbka: Gabčo – Drábek, Mlýnek D., Sečkář, Peprna, Šuránek, Blažek P., Blažek J., Kyncl, Ševečka, Kutálek (Mlýnek M., Horák)

Rohatec B: Domanský – Kotásek J., Valčík, Odehnal, Příkopa, Gerstberger, Tomšej, Elšík, Kotásek P., Klimek, Kundrata (Lábadi, Konečný, Vacenovský, Snášel, Michalica)

REPORT ZE ZÁPASU

Úvodní duel poháru se rozhodl už v prvním poločase, kdy se domácí hned třikrát prosadili. Na Palinci otevřel skóre zápasu ve třetí minutě Ševečka.

Za půl hodiny přidal druhou branku Drábek a poločasový výsledek stanovil v jeho závěru Kyncl. Do kabin tak šlo Horňácko se slibným náskokem.

Po přestávce už hrstka diváků viděla pouze jeden gól, který padl za záda domácího brankáře. Čestný úspěch Rohatce zaznamenal šest minut před koncem zápasu Lábadi.

Ve druhém kole vyzve Hrubá Vrbka obhájce Agro Vnorovy, utkání se hraje následující víkend. Zbylé zápasy 1.kola jsou na programu v neděli 22.července.

BUDE SE HRÁT

1.kolo (neděle 22.7.2018)

Vacenovice B – Suchov (18:00)

Těmice – Archlebov (18:00)

Čejkovice – Žeravice (18:00)

Nesyt Hodonín – KEN Veselí n/Mor. (17:00)

You may also like...