O výhře Hodonína rozhodl ve třetí minutě nastavení Holek

V pátek předehrál své utkání MSFL také Hodonín, jenž přivítal na stadionu u Červených domků Kvítkovice. Zajímavý zápas nabídl tři branky a z vítězství se nakonec těšil domácí výběr, jemuž tři body vystřelil ve třetí minutě nastavení Holek.

Úvod utkání patřil Hodonína, který se velmi brzy ujal vedení. Ve druhé minutě  si na kvalitní míč, který do vápna poslal jeden ze záložníků domácích, naskočil Bohun a hlavičkou překonal gólmana 1:0. V prvním poločase působili lepším dojmem zatím hosté, ale skóre měnil domácí výběr.

Vyrovnávací trefa přišla z kraje druhé půle, když se prosadil se Guzik, který se ujal rozehrávky přímého kopu a tvrdou střelou přes zeď nedal Petrášovi nejmenší šanci 1:1. Rozhodující okamžik přišel ve třetí minutě nastavení, Jeden z hodonínských vyslal z poza vápna razantní střelu, která skončila na tyči, k dorážce se dostal Holek, který svou první dorážku nasměroval pouze do hostujícího brankáře, míč se k němu ale odrazil i podruhé a tentokrát už Jílovce překonal 2:1.

Domácí tým byl tím šťastnějším a z utkání bere tři body. Hodonín zvítězil popáté za sebou a v neúplné tabulce poskočil na čtvrté místo. Soupeř z Kvítkovic zůstal na patnácté příčce. V další kole zamíří Hodonín do Zlína, kde se hraje 16.4.2023 od 10:30.  

PÁTEK 7.4.2023

MSFL – 23.KOLO

FK HODONÍN – SK KVÍTKOVICE 2:1 (1:0)
Branky: 3´ Bohun, 90´ Holek – 48´ Guzik. Rozhodčí: Kolář – Dorotík, Bělák. Delegát: Knecht. ŽK: Dressler, Dunda, Glushach, Sukup, Holek – Kiška, Gerža, Pernatskyi, Dziuba. Diváci: 271

Hodonín: Petráš – Dressler, Sukup, Kadlec – Glushach, Bobčík, Bohun (57´ Pernica), Langer, Dunda – Jáger (57´ Burac), Holek

Kvítkovice: Jílovec – Pernatskyi, Gerža, Russmann, Krakovčík – Dziuba, Guzik (79´ Němec), Smékal (71´ Rapavý), Vychodil, Chovan – Kiška (71´ Buchta)

SESTŘIH UTKÁNÍ

TABULKA SOUTĚŽE

Zdroj: is.fotbal.cz, tvcom.cz, onlajny.cz, sofascore.com

You may also like...