Obnovená premiéra Nesytu skončila vítězstvím

Od této sezóny se na fotbalovou mapu vrací mužstvo Nesytu Hodonín. V prvním podzimním kole na ně čekal soupeř z Násedlovic. Domácí si v první půli vypracovali dvoubrankové vedené, které udržely téměř až do konce. Nakonec z toho přece jen byla výhra, byť jen o jednu branku.

III.A třída – 1.kolo

Nesyt Hodonín – Moravia Násedlovice 3:2 (3:1)
Branky: 10´+15´ Rakvica, 44´ Ševčík – 36´ Pokorný (PK), 80´ Trávníček. Rozhodčí: Riedl. ŽK: Král – Svatoš. Diváci: 50.

Nesyt: Měchura M. – Toman, Svoboda, Král, Valenta (46´ Bačák), Rakvica, Krist, Ševčík, Kalužík, Ondrovčík, Uřičář (79´ Bimka)

Násedlovice: Lažek – Dobeš P., Horák J., Sladký (47´ Horáček), Svatoš, Pokorný, Dobeš Z., Novosad, Hrdlička, Machala (79´ Trávníček), Horák M. (62´ Dobeš R.)

Výborný vstup do utkání se povedl domácímu týmu, který už po čtvrthodině vedl o dva góly. V desáté minutě se poprvé prosadil Rakvica a tentýž hráč o pět minut později zvyšoval na rozdíl dvou branek.

Výsledek si Nesyt zkomplikoval v 36. minutě, kdy nařízenou penaltu proměnil Pokorný a zápas tak dostal nový náboj. Přesto se ještě do přestávky podařilo Hodonínu vrátit si zpět dvoubrankový náskok, po gólu Ševčíka.

Druhá půle už toho příliš nenabídla. Dlouho zůstávaly šance na obou stránách nevyužity a domácí si hlídali náskok z prvního poločasu.

Diváci se tak dočkali už pouze jednoho gólu. Deset minut před koncem utkání se mezi střelce zapsal Trávníček, který chvíli před tím vystřídal Machalu.

Vyrovnávací branky už se Násedlovice nedočkaly, a tak všechny body zůstaly v Hodoníně.

Mohlo by se vám líbit...