Šardice po přestávce zabraly a rozhodly

První poločas mezi Šardice a béčkem Milotic nabídl, co se výsledku týče, vyrovnanou partii. Hosté se ujali vedení, ale domácím se podařilo srovnat. Po změně stran už Šardice diktovaly tempo a také přidaly důležité branky, které je nasměrovaly v zisku tří bodů.

III.A třída – 1.kolo

FK Šardice – FK Milotice B 5:1 (1:1)
Branky: 25´+53´ Vacula, 62´ Kyněra, 75´ Hučko, 88´ Hála – 17´ Snopek. Rozhodčí: Geschwandtner – Zámečník. ŽK: Maruška – Gergel. Diváci: 100

Šardice: Vinca – Kyněra, Hála, Benešovský (77´ Novotný), Reigl, Hučko (83´ Gebhart), Scharda (60´ Zicháček), Maruška, Šprta, Kolařík (76´ Čajka), Vacula

Milotice B: Grufík – Vaněk, Gergel (67´ Novák), Šnajdr, Měchura, Mikéska, Antoš (64´ Kotásek), Brhlík, Vašulka (72´ Nedvědický), Snopek (74´ Lamáček), Hartman

Velmi dobrou letní přípravu měl fotbalisté Šardic, kterou zužitkovali v zápasech okresního poháru. Rozjezd do mistrovské soutěže už tak slibný nebyl.

Rezerva Milotic domácí tým dokázala zaskočit a udeřila jak první. Skóre utkání tak překvapivě otevřel v 17. minutě Snopek.

Na vyrovnávací branku se nemuselo dlouho čekat a v pětadvacáté minutě se začínalo od nuly. Autorem první branky Šardic byl Vacula.

Domácí se dlouho hledali, ale na začátku druhé půle se jim podařilo výsledek otočit. Byl to znovu Vacula, jenž poslal favorita poprvé do vedení. Pracně vypracovaný náskok už domácí nepustili.

Po hodině zápasu zvyšoval Kyněra, čtvrt hodiny před koncem přidal čtvtý gól Hučko a výsledek zpečetil v závěrečných minutách Hála.

Hosté dokázali držet s domácími krok pouze v prvním poločase. Po přestávce už se ukázala kvalita Šardic, které zápas dovedly do vítězného konce.

Mohlo by se vám líbit...