Prušánky deklasovaly béčko Milotic osmi góly

Po dvou kolech III.A třídy jsou fotbalisté Prušánek stoprocentní a navíc neinkasovali. V domácím prostředí si s chutí zatrénovali s rezervou Milotic a zvítězili 8:0. Pod vysoké vítězství se čtyřmi góly podepsal Josef Řezník. V tabulce patří Podlužanu druhé místo o skóre za Šardicemi.

III.A třída – 2.kolo

Podlužan Prušánky – FK Milotic B 8:0 (3:0)
Branky: 35´+44´ Sila, 38´+62´+78´+87´  Řezník Josef, 57´ Stávek, 73´ Řezník Michal. Rozhodčí: Rambousek Bedřich.

Prušánky: Budín – Kankia P., Stanec, Kankia M. (68´ Krátký), Sila, Herka (39´ Stávek), Hrubý (64´Váňa), Kachyňa (60´ Forman), Řezník M., Tesařík, Řezník J.

Milotice B: Měchura – Kotásek P. (46´ Dobeš), Gergel, Voříšek (46´Kotásek M.), Švábek, Brhlík, Budík, Novák, Holub, Vašulka, Hartman

Slušnou formu zatím mají v Prušánkách, dva zápasy=dvě výhry a skóre 10:0. Velmi snadnou práci měl Podlužan v sobotním domácím zápase, kdy porazil béčko Milotic.

Domácí si v prvním poločase vypracovali slibný tříbrankový náskok, který se zrodil v závěrečných patnácti minutách. Nejprve se trefil Sila, krátce po něm Josef Řezník a znovu Sila.

Po přestávce přidaly Prušánky dalších pět přesných zápasů. Střídající Stávek zvyšoval na 4:0, následně se trefil Josef Řezník a Michal Řezník.

Závěrečné slovo pak měl hrdina dne, Josef Řezník, který dalšími dvěma góly zpečetil debakl hostí.

Mohlo by se vám líbit...