Od 13.minuty oslabené Veselí si smlslo v poháru na Miloticích

První kolo Krajského poháru se týká i několika týmů z Hodonínska, jeden ze zajímavých duelů byl očekáván v Miloticích, kam přijel nováček Krajského přeboru FC Veselí.

Krajský pohár JmKFS – 1. kolo

FK Milotice – FC Veselí n/Mor. 1:7 (1:4)
Branky: 25´ Hofr – 22´ Klimek, 23´ + 38´ Joch, 42´ Vaďura, 65´ Suchánek, 71´ + 78´ Šilhavý
Rozhodčí: Kocman Jakub – Ondrouch Tomáš, Polonec Milan Bez ŽK ČK: 61´ Vacula – 13´ Valenta Diváci: 260

Milotice: Vacula – Dobeš, Hofr, Knotek (46´ Hroudný), Zajíc (46´ Toman), Holub, Šifel, Kasan (64´ Nedvědický), Habáň, Kubisa, Gergel

Veselí: Merkl – Joch, Valenta, Hodonský D. (46´Šťastný), Radmil, Klimek, Smějsa, Vaďura (46´ Hodonský J.), Tomčal (46´ Šilhavý), Růžička, Vardan

Domácí mohli mít do zápasu skvěle našlápnuto, neboť Veselí hrálo od 13. minuty oslabené. Červenou kartu si za svůj faul vysloužil Valenta.

Hosté z Veselí se však dostali do vedení zásluhou Vlastimila Klimka po 22 minutách. Diváci se ani nestihli usadit a brankář Vacula vytahoval míč z brány znovu. Tentokrát přidal branku D. Joch v probíhající 23. minutě.

Reakce domácích v podobě snížení přišla po zakončení Hofra v 25. minutě. Ovšem Veselí kontrolovalo hru, když dokázalo do půle ještě dvakrát skórovat.

Nejprve si připsal druhou branku David Joch ve 38. minutě a v poslední pětiminutovce skóroval i Martin Vaďura. V deseti hrající Veselí tak odcházelo do šatny za stavu 1:4.

Do druhé půle poslal hostující trenér Hrotek hned tři mladé náhradníky a litovat rozhodně nemusel. Nejprve však sledoval vyloučení domácího brankáře v 61. minutě po zmaření veselské šance.

Následně se však radoval ze svých střídaní neboť již v 65. minutě skóroval střídající dorostenec Suchánek a následně přišly dvě branky Patrika Šilhavého (71´+ 78´), který přišel do utkání až po přestávce.

Veselí tak odjíždí z Milotic s výsledkem 1:7, postupem do druhého kola Krajského poháru a se skvělou náladou do 1. utkání Krajského přeboru.

Mohlo by se vám líbit...