Okresní soutěže: Želetice se v novém ročníku spojí se Ždánicemi

Fotbalisté Želetic se rozhodli, že od sezóny 2019/20 spojí své síly s mužstvem Ždánic. V okresních soutěžích tak budou vystupovat pod hlavičkou Kovo Ždánice B.

K tomuto kroku vedlo vedení klubu nedostatek hráčů, když na konci sezóny mužstvo Želetic opustilo, v rámci volných přestupů, hned sedmička hráčů.

Zálešák Matěj a Čureja Kristián zamířili do sousedních Nenkovic, Křižka Ondřej a Gregorovič Robin si zahrají za Ježov, Macourek Marek odešel do Ždánic, Kostiv Vasyl se vrátil zpět do Dubňan a Šimeček Michal odešel do  Kostelce.

Takto se po 13.7.2019 rozjede příprava s tréninkem třikrát týdně a další možnosti se dostat do lepší soutěže. Postupem Ždánic do krajské soutěže jejich někteří hráči nedostanou tolik příležitostí a kluci nedostatečně vytížení v A-mužstvu mohou nastoupit za B-mužstvo v Želeticích.

S přispěním našich nejlepších kluků může v A-mužstvu stoupnout zdravá konkurence. Věříme, že spolupráce povede k vzájemné spokojenosti a pomůže nejen k udržení fotbalu u nás, ale také k jeho zkvalitnění, píše se na webových stránkách Sokola Želetice.

Podobnou zkušenost už si Želetice nedávno vyzkoušely, v sezóně 2015/16 nastupovaly ve IV.A třídě pod hlavičkou Sokol Nenkovice B.

ZDROJ: www.sokolzeletice.cz

You may also like...