Osm branek nabídl duel Vracova s Nenkovicemi

Poslední tým okresního přeboru přivítal v jediném sobotním zápase deváté Nenkovice. Vracov dokázal se soupeřem držet krok pouze v prvním poločase, který prohrál o dvě branky. Po změně stran inkasoval dalších pět.

Okresní přebor – 19.kolo

FC Vracov – Sokol Nenkovice 1:7 (0:2)
Branky: 80´ Říha L. – 7´ Zálešák Matěj, 22´ Frelich, 46´ Kopčil, 50´ Válek P., 68´+89´ Polcr, 84´ Válek V. Rozhodčí: Dufek – Horňáček, Čikl. ŽK: Polášek, Žandovský – Pospíšil David, Kopčil, Polcr. Diváci: 100

Vracov: Merkl – Cizler, Nygrýn, Červinka (78´ Kocurek), Polášek, Chovanec, Mlček, Chytka, Loprais (71´ Žandovský), Říha L. (84´ Hofírek), Randis (46´ Kozák)

Nenkovice: Schöfr – Mezihorák (21´ Černohorský), Válek V., Frelich, Pospíšil David, Zálešák Matěj, Kopčil, MIkeska, Pospíšil Dan (75´ Raus), Válek P.., Polcr

Domácí tým se potýká s krizí a ani sobotní zápas nebyl jiný. Nejhorší obrana v soutěži opět neměla svůj den a inkasovala sedmkrát.

Nenkovice udeřily již v sedmé minutě, kdy se mezi tři tyče trefil Matěj Zálešák. Na rozdíl dvou branek zvyšoval Frelich. Další branky si hráči schovali do druhého poločasu.

Začátek druhé půle vyšel hostům dokola a hned po rozehrání vstřelili třetí branku, autorem byl Kopčil. Neuběhlo ani pět minut a Sokol přidal čtvrtý zásah z kopačky Patrika Válka.Utkání bylo v režii hostujícího mužstva, které kráčelo za třemi body.Pátou trefu obstaral kapitán Polcr, jenž se prosadil v 68.minutě.

Čestného úspěchu se k radosti stovky diváků dočkal také Vracov, deset minut před koncem překonal brankáře Nenkovic Lukáš Říha.

Na snížení hosté zareagovali ještě dvakrát. Do střelecké listiny se zapsal Viktor Válek a výsledek zpečetil v samém závěru svou druhou brankou Polcr.

[league_table id=”971″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...