Penalta v závěru zajistila Kozojídkám výhru

Lídr dosavadního průběhu Okresního přeboru, tým Kozojídek, přivítal na svém hřišti čtvrté Ždánice a parta okolo nejlepšího střelce OP, Ondřeje Březiny, se snažila navázat na dobré výkony z jara.

Okresní přebor – 18.kolo

SK Kozojídky – KOVO Ždánice “A” 2:1 (1:1)
Branky: 26´ Březina, 84´ Slovák (PK) – 23´ Doupovec Rozhodčí: Zámečník Michal – Horňáček Kamil, Blažek Jindřich ŽK: Nekarda, Březina, Kurečka, Hrbek – Ruban, Lánc, Kolařík, Handlíř, Štipčák, Marčík ČK: 45´ Nekarda  Diváci: 80

Kozojídky: Grombíř – Gloza, Bíla, Slovák, Nekarda, Bančák, Březina, Kurečka, Fury, Matuška, Hrbek

Ždánice: Ruban – Hrbotický, Lánc, Kolařík (86´ Snášel), Doupovec, Handlíř, Kopeček, M. Horňák, D. Horňák (87´Pavlech), Štipčák, Marčík

Utkání mělo zajímavý náboj od samého začátku, po otřepaném úvodu se dostali hosté do vedení. Ve 23. minutě se prosadil Doupovec a Ždánice vedli 1:0.

Následně Ondřej Březina dokázal, proč je právě tahounem svého týmu, když překonal hostující obranu i brankáře a ve 26. minutě vyrovnával skóre.

Nepříjemnost pro Kozojídky přišla v závěru první půle, kdy byl po druhé žluté vyloučen domácí středpolař Robert Nekarda a Kozojídky dohrávaly v 10 hráčích.Kozojídky i v 10 dokázaly však v druhém poločase kontrolovat zápas, který musel svými rozhodnutími a udělováním karet i nadále kontrolovat hlavní rozhodčí.

Jednu ze žlutých karet obdržel v 84. minutě brankář hostí Ruban a Kozojídky měly ideální příležitost na to zápas rozhodnout, stalo se. Pokutový kop proměnil Richard Slovák a zajistil Kozojídkám další 3 body.

Rozhodčí v dramatickém zápase udělil celkem deset žlutých a jednu červenou kartu.

Mohlo by se vám líbit...