Ze souboje “A” mužstev vzešly vítězně Mikulčice

Jediný zápas byl v sobotu na programu v rámci Okresního přeboru, tím byl střet “A” týmů Mikulčic a Ždánic

Okresní přebor – 20. kolo

Baník Mikulčice “A” – KOVO Ždánice “A” 4:2 (2:0)
Branky: 20´ Vacenovský (PK), 32´ Novák, 47´ Výmola, 55´ Polách – 50´ Handlíř, 88´ Pavlech Rozhodčí: Knotek Tomáš – Zíma Igor, Hlavinka Lubomír ŽK: Diváci: 50

Mikulčice: Novotný – Polák, Bureš, Pitzinger, Vacenovský, Jánoš, Novák, Polách, Doza, Konečný (86´ Jeřábek), Štipský (46´ Výmola)

Ždánice: Ruban – Hrbotický, Lánc, Doupovec, Handlíř, Kopeček, Snášel, Macourek (82´ P. Ruban), Horňák, Pavlech, Štipčák

V rámci sobotního utkání šlo o souboj 4. Ždánic se 7. Mikulčicemi, které si jistě chtěli doma spravit chuť po prohře v Moravanech.

Klíčová chvíle prvního poločasu přišla ve 20. minutě, když domácí dostali možnost jít do vedení z pokutového kopu. K němu se postavil Michal Vacenovský a proměnil.

Po půl hodině hry zvyšoval domácí náskok Michal Novák. Hráči a fanoušci Mikulčic tak byli po úvodní půli více spokojeni.V úvodu druhé půle zvýšil za domácí Výmola (ten přišel na hřiště jen minutu před svojí brankou) na 3:0 a zdálo se býti rozhoduto. Ovšem opak byl pravdou a v 50. minutě snížil  Handlíř.

Když už se nadechovali hosté k obratu, přišla tvrdá sprcha v podobě branky Vlastimila Polácha z 54. minuty, která definitivně změnila ráz zápasu.

Hosté snížili opět na rozdíl dvou branek až v 88. minutě zásluhou Pavlecha, jeho branka však již na výsledku nezměnila. Domácí získávají po výhře 4:2 tři body.

You may also like...