Patnáct branek nasázely Vřesovice béčku Ždánic

Doslova střelnici si na domácím pažitu otevřeli fotbalisté Vřesovic, kteří zničili rezervní tým Ždánic. Už o poločase to bylo 8:0 a ani po přestávce se skóre nezastavilo. Čestný úspěch hostů padl hned po začátku druhé půle a následně už zase střílel jen domácí Sokol. Střelcem utkání byl Lukáš Možíš, autor osmi přesných zásahů.

III.B třída – 2.kolo

Sokol Vřesovice – KOVO Ždánice B 15:1 (8:0)
Branky: 3´+15´+40´+42´+58´+63´+65´+81´ Možíš Lukáš, 30´+32´+67´ Merta, 26´ Bilíček Pavel, 43´ Možíš Zdeněk, 81´ Zelenka, 84´ Čech – 46´ Kolařík. Rozhodčí: Husár. Bez ŽK. Diváci: 50

Vřesovice: Kopecký – Žáček, Sležek, Donátek J., Donátek M., Bilíček P., Možíš L., Čech, Merta, Putna (64´ Bilíček M.), Možíš Z. (46´ Zelenka)

Ždánice B: Ruban M. – Duroň, Ondříšek, Novotný, Ruban P., Kolařík, Rybka, Horňák, Bimka (46´ Markus), Macourek, Zjevík

Od úvodních minut mělo utkání jednoznačný průběh. První gól na sebe nenechal dlouho čekat a už ve 3. minutě otevřel Lukáš Možíš a odstartoval domácí koncert.

A byl to právě Lukáš Možíš, který se stal hrdinou zápasu. Podařilo se mu totiž vstřelit osm branek a největší měrou se podílel a devastaci soupeře. Třemi góly mu sekundoval Bilíček.

T-shockŽdánice se dočkaly pouze jednoho čestného úspěchu, když krátce po změně stran korigoval Kolařík, ale to bylo z jejich strany vše. V dalším průběhu utkání už kralovalo domácí mužstvo.

Vřesovice v prvním kole uhrály jen bod v Ježově, ale touto výhrou si to domácí fotbalisté vynahradili a nabudí je to do dalších mistrovských bojů.

Mohlo by se vám líbit...