Další brankový příděl pro fotbalisty Želetic

Hodně krutou obnovenou premiéru zažívá mužský fotbal v Želeticích. Dva zápasy nové sezóny a už 21 inkasovaných branek. Nic horšího snad ani nemohlo přijít. V prvním kole dokázal Sokol doma vstřelit tři branky, v nedělním duelu na půdě Žeravic už vyšel střelecky na prázdno a vrací se z debaklem 0:11.

III.B třída – 2.kolo

Sokol Žeravice – Sokol Želetice 11:0 (5:0)
Branky: 7´+37´(PK)+ 41´ Farmačka, 69´+74´+76´ Hýbl, 23´+55´Pazdera, 30´ Tilšer, 59´ vlastní, 64´ Glos. Rozhodčí: Vrbovský. ŽK: Zeman – Křůmal, Šindar. Diváci: 40

Žeravice: Benedík (77´ Možíš) – Výstup, Glos (72´ Ištok), Farmačka (66´ Čech), Zeman V. (50´ Mach), Pazdera (56´ Hýbl), Pozděch, Tilšer, Pivečka, Gerža, Zeman L.

Želetice: Svatoň – Pánek, Marada, Čureja, Kludák, Jetelina, Kostiv, Luskač, Křůmal, Střeštík, Jakeš (37´ Šindar)

Oba úvodní zápasy sezóny se Želeticím výbec nepovedly a dvě vysoké porážky jsou toho důkazem. Favoritem utkání byli určitě domácí a dokázali toho využít.

První poločas nabídl pět branek, tři z nich vstřelil domácí kanonýr Farmačka, po jedné pak přidal Pazdera a Tilšer. Do kabin odcházeli domácí se slušným náskokem, který po přestávce ještě znásobili.

T-shockDomácí kouč udělal během druhého poločasu několik změn v sestavě a i střídající hráči ukázali svoje kvality. Hattrick si do statistik zapsal Hýbl, který do utkání naskočil v 56. minutě.

Žeravice dovedly zápas bez větších problémů do vítězného konce a slaví druhou výhru v sezóně.

Mohlo by se vám líbit...