Pětigólový Andrýsek přispěl k výhře Těmic nad Suchovem

Nevídaná přestřelka se strhla v nedělním duelu mezi Těmicemi a Suchovem. Diváci viděli třináct branek a těsnou výhru domácího výběru v poměru 7:6. Nejvíce se pod výhru domácích podepsal Roman Andrýsek, autor pěti gólů.

Ve vzájemném duelu vynikli především dva fotbalisté. Na domácí straně autor pěti branek Roman Andrýsek a na straně hostů pak kapitán Jiří Janeska, které se trefil třikrát.

První půle nabídla sedm branek a Těmice šly do kabin s náskokem jedné branky 4:3. Po přestávce dokázal Suchov otočit na 4:5, ale domácím vrátil vedení dvěma trefami Andrýsek.

Za hosty vyrovnal deset minut před koncem ještě Janeska, ale na rychlou odpověď nejlepšího střelce soutěže už Suchov reagovat nedokázal.

NEDĚLE 29.8.2021

III.C třída – 5.kolo (třetí hrané)

Sokol TĚMICE – FK SUCHOV 7:6 (4:3)
Branky:  9´+41´+72´+75´+84´ Andrýsek, 20´ Uhlíř, 24´ Janás – 33´ Holčík, 35´ Mikeska, 38´+49´+80´ Janeska, 58´ Jahoda; Rozhodčí: Zima Jakub; ŽK: Šik, Vanda – Sobek; Diváci: 80

Těmice: Rachvala – Maléř, Kosek, Dufek, Souček, Šik, Večeřa, Zeman, Andrýsek, Řihák, Janás (Melichar, Vanda, Sivok, Ficek, Dobešek, Uhlíř, Vítek)

Suchov: Míšek – Sup D., Komoň, Sobek, Štefaník, Švrček, Janeska, Jahoda, Mikeska, Zemčík, Holčík (Šajdler, Sedláček, Mikéska, Sup L., Horňák)

Zdroj: is.fotbal.cz

You may also like...