Po vyrovnané první půli přišla smršť branek pro Veselí

Hráči FC Veselí zamířili k dalšímu utkání na půdu Ratíškovic, k uchování naděje na přímý souboj s Krumvíří o postup, museli svěřenci trenéra Hrotka bezpodmínečně zvítězit.

I.A třída sk. B – 22. kolo

Ratíškovice – FC Veselí 1:5 (1:1)
Branky: 33´Jankůj – 43´ Valenta, 49´ + 88´ Pollák, 77´ + 82´ Radmil Rozhodčí: Hovorka Miroslav – Licek Jan, Vajdík Marek Delegát: Horák Petr ŽK: Chromý, Kordula, Dobeš R., Kotásek – Janík Diváci: 100

Ratíškovice: Chromý – Křižka, Maléř, Koplík (64´ Vybíral), Dobeš P.(81´ Balus), Kordula, Kundrata, Jankůj, Macek (41´ Kotásek), Šimek, Dobeš R. (89´ Kordula)

Veselí: Motyčka – Symerský, Joch, Valenta, Radmil, Pollák (89´ Komínek), Klimek (89´ Smějsa), Šebesta (87´ Hodonský J.), Janík (63´ Hodonský D.), Prajza, Vardan

Na první branku utkání čekali diváci v Ratíškovicích do 33. minuty, k radosti domácích padla do sítě veselského brankáře Motyčky a domácí vedli 1:0. Jejím autorem byl Jankůj. Chvíli před poslední hvizdem prvního poločasu se však prosadil Robin Valenta a srovnal průběžný stav.

T-shock

Druhá půle však byla plně v režii hostů, nejprve dal vedení na stranu Veselí, a tudíž i potřebný klid na kopačky, Pollák svojí brankou ze 49. minuty. Po něm se stal hlavní exekutorem střel a branek středopolař Aleš Radmil, který nejprve v 77. minutě zvyšoval na 1:3. Čtvrtá branka Veselí přišla záhy opět díky Radmilovi, který jen zvyšoval šance Veselí na 3 body.

Konečnou tečkou za utkáním byla branka v 88. minutě, kterou opět přidal útočník hostů Pollák. Veselí tak příští kolo čeká souboj s vedoucí Krumvíří na domácí půdě.

You may also like...