Postupují také Bukovany, které ovládly III.B třídu

Dvakrát musely Bukovany dotahovat náskok soupeře, přesto nakonec dotáhly utkání do vítězného konce a po výhře nad Ježovem si zajistily postup do vyšší soutěže. 

III.C třída – 22.kolo

Družba Bukovany – Vlast Ježov 4:2 (0:1)
Branky: 47´+65´ Svoboda J., 59´Jelínek, 61´ Horáček – 32´ Exel, 52´ Dobrovský. Rozhodčí: Janík. ŽK: Jelínek, Svoboda J., – Otrusina, Chvátal, Zelinka. Diváci: 80

Bukovany: Grufík – Bartoš (79´ Udržal), Sonnek (80´ Štěpánek), Půček, Jelínek, Vašíček, Chromý, Kobylka, Svoboda J. (90´ Lebeda), Svoboda R., Horáček

Ježov: Habáň – Otrusina, Ingr, Kůřil P., Budík, Kůřil R., Vajgara (46´ Kuběna), Exel, Hlavinka (46´ Chlustina), Chvátal (60´ Zelinka), Dobrovský (80´ Ficek)

Krůček od postupu byly Bukovany před tímto zápasem, a možná i to je trochu svazovalo. Hosté nedali svoji kůži lacino a v zápase dvakrát vedli.

Poprvé je poslal do vedení po půlhodiny hry Exel. Vyrovnaný první poločas poté už více branek nenabídl a do kabin odcházeli spokojenější hosté.

Krátce po zahajení druhé půle vyrovnal Jakub Svoboda, ale radost vydžela v domácím táboře jen chvíli. Za pět minut strhl vedení na stranu Ježova Dobrovský.Domácí tým však šel tvrdě za svým a brzy dokázal výsledek otočit. Stařilo k tomu pouhých šest minut.

V 59.minutě podruhé srovnal Jelínek, chvíli po něm poslal poprvé v utkání Bukovany do vedení Horáček a vše zpečetil Jakub Svoboda.

Bukovany během krátké chvíle zvrátily vývoj utkání a výsledek už si pohlídaly. A jelikož druhé Žádovice pouze remizovaly v Žeravicích, mohly i tady vypuknout oslavy postupu.

[league_table id=”242″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

You may also like...