Přehled a výsledky krajských soutěží (14.-15.9. 2019)


Přinášíme přehled a výsledkový servis krajských soutěží hraných o víkendu ve dnech 14. a 15.září 2019.

SOBOTA 14.9.2019

Krajský přebor

Ratíškovice – Bystrc 2:2 (2:0)
Branky: Knotek 2 – Veleba, Kratochvíl

1.A třída, sk. B

Veselí nad Moravou – Rakvice 2:0 (1:0)
Branky: Šebesta, Joch

1.B třída, sk. C

nehraje se žádné utkání

Krajský přebor – starší dorost

Slatina/Slovan – Dubňany/Mutěnice 2:1 (1:0)
Branky: Canales, Krejčí – Froněk

Krajský přebor – mladší dorost

Slatina/Slovan – Dubňany/Mutěnice 1:2 (0:2)
Branky: Sukholytkyi (PK) – Kunis, Fatěna

1.třída – dorost

Vlkoš/Vracov – Rohatec 6:0 (4:0)
Branky: Polanský 2, Vrážel 2, Zmeškal, Loprais

Ratíškovice – Bzenec 2:2 (1:1)
Branky: Tisar 2 (1 z PK) – Kosíř, Komínek

Lipov – Krumvíř 5:1 (2:0)
Branky: Maňák P. 2, Štipčák, Kománek, Černák – Dujka


NEDĚLE 15.9.2019

Krajský přebor

Mutěnice – Moravský Krumlov 6:1 (3:0)
Branky: Čepil 3, Lamáček, Maršálek J., Weigl – Rozmahel

1.A třída, sk. B

Velké Pavlovice – Velká nad Veličkou 1:4 (0:3)
Branky: Havlík – Koníček 2, Horák, Durec

Dubňany – Rohatec 2:6 (0:3)
Branky: Noga, Čerňan – Šimánek 3, Vanda 2, Jüstel

Bučovice – Milotice 2:0 (1:0)
Branky: Bil, Handlíř

Hroznová Lhota – Lednice 0:2 (0:2)
Branky: Chrenčík, Očenášek

1.B třída, sk. C

Kyjov – Velké Bílovice 2:3 (0:2)
Branky: Dobeš, Macek – Osička O. 2, Holota

Uhřice – Kozojídky 2:2 (0:0)
Branky: Neumann 2 – Březina, Brákora

Ždánice – Kněždub 2:1 (0:1)
Branky: Snášel, Marčík (PK) – Kábrt

Blatnice – Strážnice 1:2 (0:0)
Branky: Tomašech – Harašta, Gajda

Šardice – Vacenovice 5:1 (2:0)
Branky: Koryčánek 3 (1 z PK), Stráník (PK), Knoflíček – Špaček O.

Krajský přebor – starší dorost

Veselí nad Moravou/Strážnice – Starý Lískovec/Bohunice 1:2 (1:1)
Branky: Švadlenka – Muselík, Nejezchleba

Krajský přebor – mladší dorost

Veselí nad Moravou/Strážnice – Starý Lískovec/Bohunice 8:0 (5:0)
Branky: Nekarda 3, Stanislav 2, Burša, Kuchař, Kosíř

1.třída – dorost

Velké Pavlovice – Velká nad Veličkou 17:0 (11:0)
Branky: Zálešák J. 6, Otáhal J. 2, Chytka 2, Rolíšek (PK), Trávníček P., Zborovský, Trávníček M., Hájek, Huslík, Otáhal M.

Dambořice – Podluží/Lanžhot 2:1 (0:1)
Branky: Bárta, Pěnčík – Sláma

Lužice – Podivín 2:6 (1:3)
Branky: Štork 2 – Pospíšil 2, Kosthun 2, Ibrahimi, Pavka

Hroznová Lhota – Lednice/Velké Bílovice 1:0 (0:0)
Branka: Smetka