Přehled a výsledky krajských soutěží (21.-22.9.2019)


Přinášíme přehled a výsledkový servis krajských soutěží mužů a dorostenců hraných o víkendu ve dnech 21. a 22.září 2019.

SOBOTA 21.9.2019

Krajský přebor

Bohunice – Mutěnice 4:2 (4:1)
Branky: Burčík 2, Lacko (PK), Král – Čepil 2

1.A třída, sk. B

Velká nad Veličkou – Nikolčice 1:3 (0:2)
Branky: Durec – Starý, Harašta, Hrouzek

Veselí nad Moravou – Bučovice 3:2 (0:2)
Branky: Joch, Chytka (PK), Břečka – Holásek (PK), Florian

Rakvice – Rohatec 7:1 (3:1)
Branky: Prachař 2, Havlena 2, Peš 2, Stehlík – Šimánek

1.B třída, sk. C

nehraje se žádné utkání

1.třída – dorost

Krumvíř – Rohatec 14:0 (8:0)
Branky: Žáček Š. 4, Konečný 3, Hrabec 3, Stehlík, Přibyl, Šeda, vlastní

Podivín – Hroznová Lhota 3:2 (2:1)
Branky: Řezáč, Ibrahimi, Pavka – Smetka, Zalubil


NEDĚLE 22.9.2019

Krajský přebor

Líšeň B – Ratíškovice 3:0 (1:0)
Branky: Rudyk, Luskač, Kapusta

1.A třída, sk. B

Vyškov B – Hroznová Lhota 2:0 (1:0)
Branky: Rogožan, Smékal

Lednice – Dubňany 0:3 (0:2)
Branky: Noga 2, Kratochvíl

Milotice – Pačlavice/Dětkovice 2:1 (0:1)
Branky: Vaško 2 – Pučan

1.B třída, sk. C

Újezd u Brna – Kozojídky 3:3 (2:2)
Branky: Horňák 2, Malásek – Březina 2, Hrbek

Velké Bílovice – Šardice 3:0 (1:0)
Branky: Mokruša, Tetur, Osička R.

Kněždub – Kyjov 3:1 (1:1)
Branky: Bačík, Chromeček, Kábrt – Macek

Vacenovice – Blatnice 6:1 (3:0)
Branky: Rehák 3, Vašek 2, Mírovský – Sivák

Tvrdonice – Ždánice 2:2 (1:1)
Branky: Uhrinec, Darmovzal – Horňák D., Marčík

Strážnice – Uhřice 4:2 (2:2)
Branky: Lípa 2, Soukup, Chlud – Udržal, Šnejdar

Krajský přebor – starší dorost

Medlánky – Veselí nad Moravou/Strážnice 6:2 (5:0)
Branky: Huryta 2, Pivnička, Záboj, Leder, Šimíček – Švadlenka, Janík

Dubňany/Mutěnice – Ivančice 3:1 (2:1)
Branky: Mokruša 2, Čerňan – Císař

Krajský přebor – mladší dorost

Medlánky – Veselí nad Moravou/Strážnice 3:1 (3:1)
Branky: Lick 2, Dvorský – Janík

Dubňany/Mutěnice – Ivančice 1:1 (1:1)
Branky: Mega – Matoušek

1.třída – dorost

Bzenec – Velké Pavlovice 7:2 (3:0)
Branky: Komínek 3, Kosíř 3, Stoček – Otáhal, Vykydal

Podluží/Lanžhot – Ratíškovice 1:4 (1:2)
Branky: Poláček – Jurkovič, Leskovan, Tisar, Ondrouch

Lipov – Dambořice 7:2 (2:0)
Branky: Černák 4, Maňák, Kománek, Joch

Lednice/velké Bílovice – Vlkoš/Vracov 0:7 (0:2)
Branky: Zmeškal 2, Loprais 2, Hroudný 2, Menšík

Velká nad Veličkou – Lužice 0:4 (0:4)
Branky: Svoboda 2, Dvořák 2