Přehled a výsledky okresních soutěží (14.-15.9. 2019)


Přinášíme přehled zápasů a výsledky okresních soutěží hraných o víkendu ve dnech 14.-15.září 2019. Sobota nabídne deset duelů, v neděli se hraje převážná část zápasů.

SOBOTA 14.9.2019

Okresní přebor

Hroznová Lhota B – Hodonín B 1:0 (1:0)
Branky: Lipčík

III.A třída

Vlkoš – Ratíškovice B 4:0 (3:0)
Branky: Čada 2, Krýsa, Zálešák D.

Vacenovice B – Čejkovice 1:5 (0:3)
Branky: Sladký – Čechovský 3, Eliáš, Hnidák

Dubňany B – Milotice B 5:3 (3:2)
Branky: Hoch 2, Šalša 2, Horný – Antoš 2, Měchura

III.B třída

Žádovice – Žeravice 8:1 (3:1)
Branky: Valenta 3, Gebhart 3, Kůřil, Kuběna – Mach

Ždánice B – Archlebov 2:2 (0:0)
Branky: Macourek, Strmiska – Hegr, Machálek

III.C třída

Vnorovy B – Hrubá Vrbka 4:2 (2:0)
Branky: Žák 3, Pátek – Ševečka, Mlýnek

Moravský Písek – Tvarožná Lhota 3:2 (0:1)
Branky: Stuchlík, Dulovec M., Havlík – Sporysz 2

Okresní přebor – dorost

Vnorovy/KEN Veselí nad Moravou – Milotice 3:1 (1:0)
Branky: Bažant (PK), Kuchařík (PK), Vítek – Kundrata (PK)

Kostelec/Kyjov B – Starý Poddvorov 2:8 (1:5)
Branky: Hlavinka, Pantlík – Čížek 3 (1 zPK), Kovačič 2, Bárta, Polášek, Musial


NEDĚLE 15.9.2019

Okresní přebor

Lipov – Nenkovice 6:2 (3:0)
Branky: Halíček 2, Tobiáš 2, Čerešňák, Mlýnek – Stehno, Němec

Dambořice – Ježov 4:3 (3:3)
Branky: Luskač, Vytrhlík, Hovězák, Nešpor – Šik, Křižka, Kozák

Žarošice – Hovorany 3:2 (1:1)
Branky: Sněhota (PK), Frýbort, Žaroský – Válek (PK), Jetelina

Dolní Bojanovice – Vnorovy 1:2 (1:1)
Branky: Půlkrábek – Kočiš L., Kočiš M.

Bukovany – Starý Poddvorov 3:1 (2:1)
Branky: Beker (PK), Tokoš, Jelínek – Albert

Svatobořice – Petrov 5:0 (4:0)
Branky: Baťa 3 (1 z PK), Kačer, Pazderka

III.A třída

Lužice – Nesyt Hodonín 5:2 (0:1)
Branky: Vaněk 2, Snášel 2, Pavlík – Snášel 2

Násedlovice – Čejč 5:0 (2:0)
Branky: Jankůj F., Jankůj P., Hrdlička, Řihánek, Bárta

III.B třída

Sobůlky – Bohuslavice 5:1 (1:1)
Branky: Dohnálek 2, Petula M. 2, Pluháček – Vykouk R.

Věteřov – Moravany 3:1 (1:1)
Branky: Hudeček, Sklenář P., Pintera – Zýbal

Lovčice – Vracov 0:6 (0:5)
Branky: Žandovský 2, Říha L., Knee, Vondryska, Polášek

Kostelec – Vřesovice 3:1 (1:0)
Branky: Horák 2, Rotrekl – Možíš

III.C třída

Velká nad Veličkou B – Louka 3:0 (1:0)
Branky: Rybníkář 2, Prášek

Suchov – KEN Veselí nad Moravou 1:0 (1:0)
Branka: Janeska

Radějov – Nová Lhota 7:1 (1:0)
Branky: Šmach 4, Můčka, Zajíček, Bubulinca – Malár

Domanín – Těmice 1:1 (1:1)
Branky: Polášek – Vanda

Okresní přebor – dorost

Vlkoš/Vracov B – Hovorany/Nenkovice 1:5 (1:3)
Branky: Vrážel – Konečný, Kučera M., Bíza, Kucín, Latýn