Přehled a výsledky okresních soutěží (21.-22.9.2019)


Přinášíme přehled zápasů a výsledky okresních soutěží hraných o víkendu ve dnech 21.-22.září 2019. Sobota nabídne deset duelů, v neděli se hraje zbývající část zápasů.

SOBOTA 21.9.2019

Okresní přebor

Vnorovy – Hroznová Lhota B 12:0 (3:0)
Branky: Kočiš L. 4, Kočiš M. 4, Motyčka, Růžička, Zachar, Slavík

III.A třída

Ratíškovice B – Milotice B 2:1 (0:1)
Branky: Příkaský, Durin – Hofr

Nesyt Hodonín – Násedlovice 1:1 (1:0)
Branky: Uřičář – vlastní (Balko)

Čejč – Dubňany B 1:1 (1:0)
Branky: vlastní (Wagner) – Šalša

III.B třída

Vracov – Sobůlky 3:2 (1:2)
Branky: Říha L. 2, Žandovský – Drápal, Pluháček

Ždánice B – Lovčice 7:0 (4:0)
Branky: Peňas 2, Pánek, Šťastný, Pavlech, Otřel, Macourek

Žeravice – Kostelec 3:1 (2:0)
Branky: Glos, Zemánek, Mach (PK) – Blahynka

Vřesovice – Věteřov 3:2 (1:1)
Branky: Klem 2, Machala – Sklenář P. st., Sklenář M.

III.C třída

Hrubá Vrbka – Moravský Písek 0:4 (0:2)
Branky: Pintera, Štěpáník, Němeček, Sotolář

Okresní přebor – dorost

Vlkoš/Vracov B – Milotice 7:0 (2:0)
Branky: Vrážel 3, Loprais 2, Rotrekl, Repík


NEDĚLE 22.9.2019

Okresní přebor

Hovorany – Bukovany 5:1 (2:0)
Branky: Hudec 4, Ondroušek – Tokoš

Nenkovice – Petrov 4:5 (2:3)
Branky: Stehno 2, Zálešák, Dvořák – Janeček 3, Šantavý P. 2

Starý Poddvorov – Dolní Bojanovice 0:4 (0:0)
Branky: Blaha V. 2, Bohun P., Siwiec

Lipov – Dambořice 0:1 (0:1)
Branky: Suchánek

Ježov – Žarošice 0:3 (0:1)
Branky: Luskač 2, Zouhar

III.A třída

Mikulčice – Vacenovice B 7:1 (5:0)
Branky: Šebestík 2, Kašperlík, Zachara, Kuchárek, Výmola, Kuchynka – Spěvák R.

Čejkovice – Lužice 2:5 (1:1)
Branky: Čechovský, Čaňo – Pavlík 3, Němec, Kříž

III.B třída

Archlebov – Moravany 1:1 (1:1)
Branky: Chytil – Jašíček

Bohuslavice – Žádovice 0:1 (0:1)
Branka: Gebhart

III.C třída

Louka – Vnorovy B 2:2 (1:2)
Branky: Malůš, Staňka – Žák, Studnička

Nová Lhota – KEN Veselí nad Moravou 2:1 (1:1)
Branky: Gulán, Sidon – Hanák

Tvarožná Lhota – Domanín 3:3 (2:1)
Branky: Holubík, Sporysz, Žák – Trlida, Čevora, Šimek

Těmice – Suchov 0:1 (0:0)
Branka: Mikeska

Radějov – Velká nad Veličkou B 6:2 (2:1)
Branky: Chmelař 2, Kořínek, Bohunský, Pavka, Ševeček – Pavlica, Pavlinec

Okresní přebor – dorost

Kostelec/Kyjov B – Hovorany/Nenkovice 0:3 (0:1)
Branky: Kučera M. 2, Plšek

Vnorovy/KEN Veselí nad Moravou – Ždánice/Lovčice 11:1 (6:1)
Branky: Kuchařík M. 2, Kubát 2, Slavík 2, Studénka, Břečka, Bažant, Vítek, Kuchařík V. – Sekanina