Přehled a výsledky okresních soutěží (23.-25.8.2019)


Přinášíme přehled a výsledky okresních soutěží hraných o víkendu ve dnech 23.-25.srpna 2019. Poprvé v podzimní části sezóny se odehrají všechny zápasy soutěží.

PÁTEK 23.8.2019

Okresní přebor

Hodonín BŽarošice 3:2 (2:0)
Branky: Anovčin 2, Pochylý T. – Poláček, Zmrzlík

SOBOTA 24.8.2019

Okresní přebor

Hovorany – Ježov 6:2 (2:1)
Branky: Hudec 3, Stehlík R. 2, Ondroušek – Kozák, Hromada

Vnorovy – Dambořice 6:0 (3:0)
Branky: Kočiš L. 4, Zachar 2

Svatobořice – Dolní Bojanovice 4:1 (2:0)
Branky: Kačer 2, Lunga L., Šalša D. – Bohun M.

III.A třída

Dubňany B – Lužice 1:2 (1:1)
Branky: Skřivánek – Svoboda, Kříž

Milotice B – Vacenovice B 0:2 (0:2)
Branky: Sladký, Příkazský

Nesyt Hodonín – Vlkoš 0:9 (0:6)
Branky: Slavíček 2, Zálešák D. 2, Zálešák L. 2, Špaček, Otruba B., Hlaváč

Ratíškovice B – Násedlovice 2:4 (1:1)
Branky: Mačuda, Šťavík – Jankůj P. 3, Jankůj F.

III.B třída

Vřesovice – Lovčice 8:1 (3:0)
Branky: Možíš 4, Molek, Donátek, Červenka, Vavřík – Vrabec

Žeravice – Ždánice B 7:1 (5:0)
Branky: Polášek 2, Farmačka 2, Glos, Tomáštík, Zlámal – Milde

III.C třída

nehraje se žádné utkání

Okresní přebor – dorost

Hovorany/Nenkovice – Milotice 7:3 (2:0)
Branky: Pechura 2, Potěšil 2, Puk, Kučera M., Polášek – Antoš 3


NEDĚLE 25.8.2019

Okresní přebor

Starý Poddvorov – Lipov 1:3 (0:3)
Branky: Gertner – Maňák 2, Tobiáš

Petrov – Bukovany 2:4 (2:2)
Branky: Zlomek, Šantavý P. – Tokoš, Hajný, Kobylka, Danajka

Nenkovice – Hroznová Lhota B 1:1 (1:0)
Branky: Černohorský Michal – Bartošek

III.A třída 

Čejkovice – Mikulčice 2:3 (1:1)
Branky: Čechovský, Čaňo – Lipták, Sloboda, Svobodník

III.B třída

Bohuslavice – Vracov 2:2 (1:1)
Branky: Chvátal 2 – Říha L. 2

Moravany – Sobůlky 1:3 (0:2)
Branky: Bařina – Dohnálek, Špičák, Bátora

Věteřov – Žádovice 1:5 (1:2)
Branky: Chimiák – Marčík 2, Steinhübel, Procházka, Valenta

Archlebov – Kostelec 1:1 (0:0)
Branky: Jarolík (PK) – Horák

III.C třída

Suchov – Moravský Písek 7:2 (3:0)
Branky: Janeska 2, Horňák J. 2, Štefaník, Mikeska, Sup – Pintera, Havlík

Těmice – Velká nad Veličkou 2:2 (1:2)
Branky: Pánik, Večeřa – Valášek 2

Tvarožná Lhota – Radějov 1:3 (1:1)
Branky: vlastní – Šmach 2, Chmelař

KEN Veselí nad Moravou – Vnorovy B 1:4 (0:3)
Branky: Tomeček – Bittner 2, Kozumplík, Kočiš L.

Nová Lhota – Domanín 3:2 (3:2)
Branky: Pavlík, Mikéska, Malár – Řepa, Brož

Hrubá Vrbka – Louka 4:0 (0:0)
Branky: Ševečka 3, Peprna

Okresní přebor – dorost

Kostelec/Kyjov B – Vnorovy/KEN Veselí nad Moravou 3:4 (2:2)
Branky: Spurný, Janík, Reiter – Kubát 2, Bažant, Kuchařík

Starý Poddvorov – Ždánice/Lovčice 13:1 (5:1)
Branky: Bárta 6, Turek 3, Konečný, Kovačič, Musial, Šváb – Sekanina