Přehled a výsledky okresních soutěží (28.-29.9.2019)


Přinášíme přehled zápasů a výsledky okresních soutěží hraných o víkendu ve dnech 28.-29. září 2019. Sobota nabídne deset duelů, v neděli se hraje zbývající část zápasů.

SOBOTA 28.9.2019

Okresní přebor

Hroznová Lhota B – Starý Poddvorov 4:1 (3:0)
Branky: Pravda 2, Lipčík, Pavlica – Lacko

Dolní Bojanovice – Hovorany 4:0 (1:0)
Branky: Bohun P. 2, Blaha V., Siwiec

III.A třída

Vacenovice B – Vlkoš 0:8 (0:1)
Branky: Krýsa 3, Čada T. 2, Otruba B., Hlaváč, Valenta

Milotice B – Čejč 2:1 (1:1)
Branky: Antoš (PK), Hartman – Kot

III.B třída

Moravany – Vřesovice 0:2 (0:0)
Branky: Bilíček, Možíš

Kostelec – Bohuslavice 3:0 (2:0)
Branky: Blahynka, Svoboda, Rotrekl

III.C třída

Moravský Písek – Louka 3:0 (1:0)
Branky: Štěpáník, Kuban, Křivánek

Vnorovy B – Radějov 5:2 (4:1)
Branky: Studnička, Kočiš K., Slavík, Bažant, Třináctý – Kořínek, Březina

Okresní přebor – dorost

Milotice – Kostelec/Kyjov B 0:5 (0:3)
Branky: Kopecký 2, Reiter, Janík, Dvořák

Hovorany/Nenkovice – Starý Poddvorov 1:1 (1:0)
Branky: Kučera M. – Bárta


NEDĚLE 29.9.2019

Okresní přebor

Žarošice – Lipov 2:2 (1:2)
Branky: Zouhar 2 – Mlýnek, Maňák P.

Petrov – Hodonín B 0:1 (0:0)
Branka: Koneček

Dambořice – Nenkovice 6:0 (1:0)
Branky: Dobeš 2, Čujan 2, Mokrý, Drmela

Svatobořice – Vnorovy 1:2 (0:1)
Branky: Baťa – Motyčka, Kočiš L.

Bukovany – Ježov -:- (-:-)

III.A třída

Násedlovice – Čejkovice 9:1 (4:0)
Branky: Jankůj P. 4, Jankůj F. 2, Dobeš R., Svozil, Bárta – Čechovský

Dubňany B – Nesyt Hodonín 5:1 (3:1)
Branky: Šalša 2, Hoch, Skřivánek, Foltýn – Uřičář

Lužice – Mikulčice 1:3 (1:2)
Branky: Vaněk – Kuchynka, Kuchárek, Urbánek

III.B třída

Sobůlky – Ždánice B 4:1 (3:1)
Branky: Dohnálek 2, Petula, Vrbík – Peňás

Lovčice – Archlebov 2:1 (1:0)
Branky: Mokrý, Fronek – Ždánský

Věteřov – Žeravice 2:2 (1:1)
Branky Chimiák, Minčík (PK) – Farmačka, Halačka

Žádovice – Vracov 0:1 (0:1)
Branka: Říha L.

III.C třída

Velká nad Veličkou B – Nová Lhota 0:0

Suchov – Tvarožná Lhota 1:3 (0:1)
Branky: Janeska – Matušinec, Neumann, Vrhel

KEN Veselí nad Moravou – Těmice 2:1 (0:0)
Branky: Holek, Gerstberger – Večeřa

Domanín – Hrubá Vrbka 3:3 (2:2)
Branky: Brož 2, Huvar – Prachař 2, Janás M. ml.

Okresní přebor – dorost

Ždánice/Lovčice – Vlkoš/Vracov B 1:5 (1:4)
Branky: Masařík – Zmeškal 2, Šimek, Polanský, Hroudný