Přehled a výsledky okresních soutěží (31.8-1.9.2019)


Přinášíme přehled a výsledkový servis okresních soutěží z víkendu 31.srpna – 1.září 2019. Sobota nabídne pouze osm duelů, hlavní část se pak odehraje až v neděli.

SOBOTA 31.8.2019

Okresní přebor

Hroznová Lhota B – Svatobořice 0:1 (0:1)
Branka: Baťa (PK)

III.A třída

Vacenovice B – Čejč 0:5 (0:4)
Branky: Dohnálek 2, Bezůšek, Lamáček, Holešínský

III.B třída

Vracov – Archlebov 6:1 (1:0)
Branky: Říha L. 4, Otépka, Žandovský M. – Martinásek

Ždánice B – Bohuslavice 0:5 (0:1)
Branky: Chvátal 2, Mastný 2, Kratochvíla

III.C třída

Vnorovy B – Těmice 5:0 (2:0)
Branky: Vajdík 2, Kočiš L., Studnička, Kočiš K.

Moravský Písek – KEN Veselí nad Moravou 1:0 (1:0)
Branka: Stanynets

Okresní přebor – dorost

Vnorovy/KEN Veselí n/Mor. – Starý Poddvorov 2:2 (2:1)
Branky: Břečka, Zachar – Kršek, Bárta

Vlkoš/Vracov B – Kostelec/Kyjov B 9:2 (5:2)
Branky: Kristoň 2, Zmeškal 2, Vrážel 2, Fridrich, Daňhel, Repík – Janík 2


NEDĚLE 1.9.2019

Okresní přebor

Žarošice – Vnorovy 0:2 (0:0)
Branky: Janoušek, Kočiš L.

Bukovany – Hodonín B 2:1 (0:0)
Branky: Jelínek, Vašíček – Hromek

Dolní Bojanovice – Petrov 5:1 (2:1)
Branky: Bohun P., Geschwandtner, Baláš, Prčík, Pink – Šantavý

Dambořice – Starý Poddvorov 1:0 (1:0)
Branky: Vytrhlík

Ježov – Nenkovice 4:2 (3:2)
Branky: Vajgara 2, Šik, Křižka – Pospíšil D. 2

Lipov – Hovorany 1:3 (1:1)
Branky: Dobrovský – Válek (PK), Hudec, Novotný

III.A třída

Vlkoš – Čejkovice 7:0 (2:0)
Branky: Čada 2, Otruba B. 2, Špaček, Slavíček, Hlaváč

Násedlovice – Dubňany B 1:3 (1:2)
Branky: Knotek – Žurovec 3 (2 z PK)

Lužice – Milotice B 1:2 (1:1)
Branky: Konečný – Hofr, Nikl

Mikulčice – Ratíškovice B 2:2 (2:2)
Branky: Novotný, Sloboda (PK) – Šťavík, Kordula A.

III.B třída

Sobůlky – Vřesovice 2:1 (0:0)
Branky: Dohnálek, Petula – Bilíček

Lovčice – Žeravice 0:13 (0:7)
Branky: Farmačka 3, Zemánek 2, Halačka 2, Glos, Hýbl, Pozděch, Mach, Tomáštík F., Tomáštík P.

Kostelec – Věteřov 2:2 (1:2)
Branky: Janík, Kvaltin – Sklenář P. 2

Žádovice – Moravany 5:1 (2:0)
Branky: Steinhübel, Procházka, Valenta, Hofírek, Bělohoubek (PK) – Jašíček (PK)

III.C třída

Velká nad Veličkou B – Tvarožná Lhota 1:1 (1:0)
Branky: Hozák – Křižan

Domanín – Suchov 0:0 

Nová Lhota – Louka 2:4 (0:0)
Branky: Gulán, Sidon – Jagoš, Mikéska, Kučera, Staňka

Radějov – Hrubá Vrbka 2:3 (0:0)
Branky: Šmach 2 – Šuránek, Blažek J. (PK), Bíla

Okresní přebor – dorost

Ždánice/Lovčice – Hovorany/Nenkovice 0:1 (0:1)
Branka: Pechura