Preview: 2. předkolo Krajského poháru nás čeká v neděli

Teprve ve středu zvládly své duely 1. předkola Krajského poháru týmy Šardic a Blatnice, nyní se představí ve druhém předkole, kde se připojí k dalším celkům z Hodonínska.

Krajský pohár JmKFS – 2. předkolo

Neděle – 17:00

TJ Jiskra Strážnice – TJ Slavoj Rohatec
Rozhodčí: Weiss Michal – Horváth Antonín, Voříšek Patrik

Domácí Jiskra, které se nevydařil loňský ročník I.B třídy, přivítá na své půdě v nedělním pohárovém duelu hráče I.A třídy z Rohatce, který v loňské sezoně dokázal potrápit i největší favority a umístil se v 1. polovině tabulky.

FK Milotice – TJ Kordárna Velká n./Veličkou
Rozhodčí: Jonáš Petr – Bittner Luděk, Čikl Bohumil

Vítěz I.B třídy sk. C bude bojovat před domácím publikem s Velkou na Veličkou. Horňácký celek dokázal udržet 7. pozici tabulky I.A třídy.

FK Šardice – SK Vacenovice
Rozhodčí: Fridrich Radim – Štipčák Martin, Hulcký Tomáš

Šardice zvládly domácí utkání s Kyjovem, nyní se jim postaví výzva v podobě Vacenovic, kterým se před týdnem nedovedlo přátelské utkání s Ratíškovice (2:3) a hosté si tak budou chtít napravit chuť v poháru.

Na Blatnici (v bílém) čeká další těžká zkouška v podobě utkání s Ratíškovicemi.

FK Blatnice – FK Baník Ratíškovice
Rozhodčí: Vajdík Marek – Musil Lukáš, Hrubý Josef

Blatnici se podařilo dobrým výkonem zaskočit Kozojídky, ze kterých si v 1. předkole odvezla vysokou výhru 5:0, ovšem od středy neuteklo mnoho času a stejný výkon je potřeba opakovat proti Ratíškovicím.

FK Valtice – FK Baník Dubňany
Rozhodčí: Kulíšek Přemysl – Pátek David, Válek Pavel

Na hráče Dubňan čeká výlet do vinařské oblasti ve Valticích, místní borci budou překážkou Hodonínského celku za postupem do další fáze poháru.

Mohlo by se vám líbit...