Preview: 2. předkolo Krajského poháru nás čeká v neděli

Teprve ve středu zvládly své duely 1. předkola Krajského poháru týmy Šardic a Blatnice, nyní se představí ve druhém předkole, kde se připojí k dalším celkům z Hodonínska.

Krajský pohár JmKFS – 2. předkolo

Neděle – 17:00

TJ Jiskra Strážnice – TJ Slavoj Rohatec
Rozhodčí: Weiss Michal – Horváth Antonín, Voříšek Patrik

Domácí Jiskra, které se nevydařil loňský ročník I.B třídy, přivítá na své půdě v nedělním pohárovém duelu hráče I.A třídy z Rohatce, který v loňské sezoně dokázal potrápit i největší favority a umístil se v 1. polovině tabulky.

FK Milotice – TJ Kordárna Velká n./Veličkou
Rozhodčí: Jonáš Petr – Bittner Luděk, Čikl Bohumil

Vítěz I.B třídy sk. C bude bojovat před domácím publikem s Velkou na Veličkou. Horňácký celek dokázal udržet 7. pozici tabulky I.A třídy.

FK Šardice – SK Vacenovice
Rozhodčí: Fridrich Radim – Štipčák Martin, Hulcký Tomáš

Šardice zvládly domácí utkání s Kyjovem, nyní se jim postaví výzva v podobě Vacenovic, kterým se před týdnem nedovedlo přátelské utkání s Ratíškovice (2:3) a hosté si tak budou chtít napravit chuť v poháru.

Na Blatnici (v bílém) čeká další těžká zkouška v podobě utkání s Ratíškovicemi.

FK Blatnice – FK Baník Ratíškovice
Rozhodčí: Vajdík Marek – Musil Lukáš, Hrubý Josef

Blatnici se podařilo dobrým výkonem zaskočit Kozojídky, ze kterých si v 1. předkole odvezla vysokou výhru 5:0, ovšem od středy neuteklo mnoho času a stejný výkon je potřeba opakovat proti Ratíškovicím.

FK Valtice – FK Baník Dubňany
Rozhodčí: Kulíšek Přemysl – Pátek David, Válek Pavel

Na hráče Dubňan čeká výlet do vinařské oblasti ve Valticích, místní borci budou překážkou Hodonínského celku za postupem do další fáze poháru.

You may also like...