Preview: chystá se 1. kolo Okr. poháru – Vega Cupu

Okresní pohár nesoucí název Vega cup se těší na své úvodní kolo, které se odehraje již tento víkend. Můžete se podívat na přehled utkání, která nás čekají.

VEGA Cup – 1. kolo

Sobota:

Vacenovice “B” – TJ Horňácko Hrubá Vrbka
Čas:
18:00
Rozhodčí: Zíma I.

10. tým loňského ročníku III.A třídy přivítá v jediném sobotním utkání Okresního poháru na svém hřišti tým Hrubé Vrbky, který ve své třetí třídě obsadil konečnou 6. pozici.

Sokol Těmice – 1. FC Čejkovice:
Čas: 18:00
Rozhodčí: Zíma J.

Velká fotbalová obnovená premiéra se chystá v Těmicích, kde se vrací fotbal po 10 letech. Právě to je doba, kterou působili hráči pod hlavičkou Bzence “B”. Hosty budou hráči Čejkovic.

FK Sokol Lovčice – Sokol Petrov
Čas:
18:00
Rozhodčí: Husár V.

Petrov v loňském ročníku III. třídy bojoval o přední příčky, nakonec se musel spokojit s těsným 4. místem. Nyní se může představit a ukázat připravenost v Lovčicích v rámci Vega cupu.

Sokol Želetice – Kordárna Velká n/Vel. “B”
Čas: 18:00
Rozhodčí: Vrbovský L.

Poslední celek posledního ročníku své třetí třídy přivítá na své domácí půdě tým z Horňácka, který obsadil 7. pozici a jistě by se měl představit v roli mírného favorita.

Sokol Louka – NESYT Hodonín
Čas: 18:00
Rozhodčí: Svoboda J.

Rozhodčí Jaroslav Svoboda přivede v Louce na hřiště hráče NESYTu a domácích. Hosté si vyzkoušeli na začátku přípravy i turnaj v Radějově a v přípravném utkání podlehl St. Poddvorovu vysoce 8:1, ale dle slov činovníků klubu splnilo utkání účel, když ukázalo nedostatky týmu a zároveň dalo herní čas novým hráčům.

Hráči Hodonína na Putovním poháru v Radějově
Zbytek fotogalerie naleznete na hodoninskyfotbal.rajce.idnes.cz

Mohlo by se vám líbit...