Preview: I.A. třída sk.B | Úspěšná stíhací jízda Veselí?

Spousta celků z Hodonínska hrajících I.A. třídu sk. B se těší na její zahájení, které přichází se zápasy v sobotu 25.3.2016. Veselí, Dubňany, Velká, Rohatec, Kyjov, Blatnice, tyto týmy se v konkurenci ostatních chtějí porvat o co nejvyšší umístění.

FC Veselí – tým, který si prošel před sezónou změnou trenéra nyní funguje takřka skvěle, na vedoucí Krumvíř ztrácí pouhé 2 body, až na výjimky předváděl v domácím prostřední skvělé výkony, na které bude chtít v jarní části navázat. Příprava fotbalistů Veselí probíhala jak s míčem, i přesto nechtěl Aleš Radmil v našem jarním rozhovoru mluvit o ambicicích, ovšem se budou snažit dle jeho slov získat co nejvíce bodů a zajistit si tak co možná nejlepší umístění.

Dubňany pomalu číhají ze 3. pozici, ovšem jejich ztráta na Veselí je již 6 bodů, taktéž díky tomu, že na podzim vyhráli hráči Dubňan pouze 6x zatím co jejich soupeři z prvních dvou míst 9x. Za Dubňany je připravena bojoval o čelo tabulky Velká, jenž aktuálně ztrácí pouhé 2 body na zmíněný třetí tým.

fine486x60.gif

V druhé polovině tabulky se pak na 8. místě nachází Rohatec, 10. je Blatnice, 11. Kyjov, který by si jistě představoval lepší postavení.

V prvním kole jarní části (14. kole celkově) nečeká na celku z Hodonínska lehký úkol, Kyjov bude bojovat s Ratíškovicemi, které v případě výhry předskočí. Veselí zajíždí na hřiště 5. Lednice. A derby sobotního odpoledne obstará zápas Velké s Blatnicí.

Mohlo by se vám líbit...