Preview: K Červeným domkům přijedou druholigové Vítkovice

Pro fanoušky MOL Cupu na jihu Moravy bude jednoznačným trhákem úterní utkání druhého kola mezi Hodonínem a Vítkovicemi.

Previw MOL Cup – 2. kolo

FK Hodonín – MFK Vítkovice
Datum: úterý 8.8. 2017
Čas: 17:00

Rozhodčí: Mikyska – Paták, Dohnálek
Delegát: Chytil

Stadion U Červených domků zažije pemiéru 2. kola MOL Cupu, neboť již nyní zažívá Hodonín svůj nejlepší dosažený výsledek právě v této soutěži. Protože domácí se s novodobým domácím pohárem od sezony 2010/2011 4x rozloučili v 1. kole, 2x rovnou v předkole.

Již nyní tedy mají svěřenci coache Komňackého dosažen nejlepší výsledek v novodobé historii, na dosah je však i vylepšení v podobě postupu do 3. kola.

Hodonín navíc vkročil skvěle i do své celoroční soutěže, když porazil venku Uherský Brod brankou až v samotném závěru. Více o tomto utkání si můžete přečíst v našem reportu.

Naopak druholigové Vítkovice nezačaly svůj ročník FNL ideálně, když nejprve remizovaly v domácím utkání s Ústí nad Labem 0:0 a v následném kole si vylámaly zuby na Opavě, která je přejela 6:2.

V posledním utkání však předvedl několik skvělých zákroků brankář Květoň a v případě, že by proti Hodonínu nastoupil, budou to mít domácí útočníci náročné. Zkrat však předvedl ve 23. minutě Honiš, který stáhl unikajícího Smolu a byl vyloučen.

Utkání začíná v úterý v 17:00.

Mohlo by se vám líbit...