Preview: KP Starší dorost | Souboj Veselí a Kyjov o první místo?

Z Hodonínska mají v Krajském přeboru staršího dorostu zastoupení týmy Kyjova a Veselí. Jak se daří hráčům, kteří svým věkem již brzy zavítají mezi „A“ týmy svých klubů? Spousta z nich zkušenosti již má a nyní jich ještě využívají v dorostu.

Starší dorostenci Kyjova drží první pozici s náskokem dvou bodů na druhé Veselí a třetí ČAFC Židenice, ovšem střelecky jim to ani zdaleka nejde tak, jako soupeřům, kteří je stíhají.

Veselští dorostenci jsou nejproduktivnější tým celé soutěže s 69 vstřelenými brankami, ovšem má to jeden problém, nedokázali zvládnout klíčové utkání s Kyjovem, kterému podlehli v říjnu v poměru 2:4, když o vítězství celku z Kyjova rozhodly 2 rychlé branky po sobě v 71. a 72. minutě.

fine486x60.gif

Shodná bilance Veselí a Židenic, 10 výher, 2 remízy a jediná porážka, kterou oba týmy utrpěli shodně s Kyjovem a jedna z remíz je ze vzájemného utkání. První jarní utkání čeká Veselí na hřišti Slatina/Slovan a Kyjov míří do Starého Lískovce.

Tři ambiciózní celky, mezi kterými se s největší pravděpodobností bude rozhodovat o konečném pořadí, čtvrtý Starý Lískovec ztrácí totiž 7 bodů na první pozici. Stane se vítězem dorosteneckého Krajského přeboru celek z Hodonínska?

Mohlo by se vám líbit...