Preview VEGA Cup: Ve čtvrtek nás čekají 3 duely

Tři ze čtyř duelů 3. kola OP – VEGA Cupu nás čekají ve čtvrtek. Poslední utkání se hraje až 21.10. Podívejte se na krátký přehled.

OP Vega cup – Preview 3. kolo

Čtvrtek 28.9.2017 15:30

Kordárna Velká n/Vel. “B” – Spartak Svatobořice
Rozhodčí: Zíma Z. – Lipár

Rezervní tým Velké se prezentuje střídavými výkony, čemuž ve III. třídě odpovídá střed tabulky a 9 bodů. Doma přivítá účastníka OP, kterému patří 6. pozice a při vyrovnanosti celé soutěže nejsou ztráty na lepší příčky vzdáleny.

Hosty zdobí střelecky především Pazderka s 6 vstřelenými brankami.

FK Suchov – Agro Vnorovy
Rozhodčí: Horňáček – Kolář

Zřejmě nejzajímavější utkání, které se ve čtvrtek odehraje. Suchov, který bojuje ve III.C třídě, přivítá na hřišti v Boršicích u Blatnice soupeře hrajícího OP, tým SK Agro Vnorovy.

Suchov i přes tréninkové manko, o kterém se ví, podává stabilní výkony, které místním borcům vynesly průběžné 3. místo. Soupeř ze Vnorov, však stejně jako každoročně i nyní, hraje o přední příčky OP.

Vacenovice “B” – FK Šardice
Rozhodčí: Zíma I. – Čikl, Hlavinka

Dosavadní suverén OP přijede na hřiště rezervy Vacenovic, která bojuje na čele pro změnu III.A třídy. Hosté jsou v tomto duelu obrovským favoritem.

V 6 zápasech dokázali hráči Šardic nastřílet neuvěřitelných 27 branek, 12 jich pak inkasovali.

Utkání Rohatec “B” – Sokol Petrov  se odehraje 21.10. od 15:00. Rozhodčími tohoto duelu by měli být pánové Jonáš, Kukula a Kotásek.

Mohlo by se vám líbit...