Přípravné zápasy (květen, červen 2020)

V tomto článku budeme sledovat přípravné zápasy před startem letní přípravy na novou sezónu 2020/21. Budeme pravidelně aktualizovat, posílejte zápasy a výsledky.

PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY KVĚTEN 2020

23.5.2020

Hroznová Lhota – Vnorovy 3:3
Branky Hr. Lhoty: Sládeček, Falešník, Janík

Hroznová Lhota B – Vnorovy B 8:2

24.5.2020

Vlkoš – Žádovice 6:2 (3:2)
Branky Vlkoše:
Vajgara Ondřej 2, Zálešák Luboš 2, Bílý Tomáš, Otruba Jiří

Těmice – Žeravice 3:0
Branky: Václav Zeman 2, Libor Večeřa

29.5.2020

Milotice – Vlkoš 9:0 (4:0)

Ostrožská Nová Ves – Vnorovy “A”

30.5.2020

Dubňany “A” – Dubňany “B” 4:3 (1:2)

MutěniceVeselí nad Moravou 1:4 (1:4)
Branky: Michna – Zelinka 2, Suchánek, Vaďura

Hroznová Lhota – Ratíškovice 4:2 (2:0)
Branky:
Lipčík P., Červenka, Polách, Janás (PK) – Marcián David 2

Svatobořice – Velké Bílovice

Vracov – Bukovany 1:3

Ždánice B – Lovčice 7:3 (3:1) – v Želeticích
Branky Ždánic: Kohút 4, Kludák, Luskač, Macourek

Vnorovy “B” – KEN Veselí nad Moravou

Ratíškovice B – Ratíškovice (dorost)

31.5.2020

Sobůlky – Dambořice


PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY ČERVEN 2020

5.6.2020

Milotice – Ratíškovice 3:1 (2:0)
Branky: Macánek, Vaško (PK), Novák (PK) – Marcián

Svatobořice – Sobůlky 5:0 (3:0) (turnaj O krále Kyjovska)
Branky: Baťa 2, Varmuža, Pazderka, Kačer

6.6.2020

Boršice – Mutěnice 1:1 (1:1)
Branka Mutěnic
: Novotný Tomáš

Vnorovy – Veselí nad Moravou 2:5 (1:3)

Žádovice – Vlkoš 3:2 pk (1:2) (turnaj O krále Kyjovska)
Branky: Marčík Martin + rozh. PK, Rotter Dominik – Zálešák David, Slavíček Jindřich

Stará Říše – Bzenec 3:0

Ratíškovice B – Starý Poddvorov 3:0
Branky
: Kordula Antonín, Vacenovský Tomáš, Macek Daniel

Dubňany “A” – Líšeň U18 7:1 (3:1)
Branky Dubňan:
Čerňan L. 3, Sviták D., Soldán M., Křižka J., Hlaváč P.

Dubňany “B” – Líšeň U18 3:5 (2:3)
Branky Dubňan:
Dohnálek M., Albert M., Šalša P.

7.6.2020

Hroznová LhotaStrážnice 7:3

Uhřice – Dambořice

Bukovany – Vracov 4:2

Kyjov – Ždánice 6:3 (hřiště Kostelec)
Branky Kyjova: Kuchař D. (Pen), Macek, Hynčica, Kůřil A., Bartoň M., Konvička

Velká nad Veličkou – Slovácko ‚”C” 3:1
Branky Velké: Macko Lukáš 2, David Valášek

10.6.2020

Vnorovy – Kunovice

12.6.2020

Mutěnice – Znojmo 1:3 (0:2)
Branka Mutěnic: Novotný

Milotice – Strážnice 7:2
Branky Milotic:
Vaško P. 3, Nedvědický J., Kundrata R., Šifel R., Doležal M.

SvatobořiceVlkoš 5:3 (turnaj O krále Kyjovska)
Branky: Kačer Jiří 2, Baťa Luděk, Pazderka Zdeněk, Maršálek Lukáš – Hlaváč Radek 2, Vajgara Ondřej

Kroměříž – Hodonín 1:0

ŽdániceNížkovice 14:2 (4:0)
Branky Ždánic: Luskač 5, Snášel 4, Horňak 3, Mlčák 2

RatíškoviceOsvětimany 3:2 (1:0)
Branky Ratíškovic: Zemánek Petr ml., Kordula Martin, Chytka Lukáš

HovoranyČejč 4:1
Branka
: J.Hudec, P.Beňa, O.Zicháček, J.Bayer – Filásek

13.6.2020

Boršice – Dubňany “A” 2:2 (0:1)
Branky Dubňan:
Křižka J., vlastní

Veselí nad Moravou – Napajedla 3:3

Hroznová Lhota – Kunovice 3:1 (3:1) – přerušeno v 60.minutě kvůli dešti
Branky Hr. Lhoty:  Lipčík P., Gazárek, Polách

Staré MěstoKyjov 5:5

Dolní Bojanovice – Tvrdonice 2:1 (1:1)
Branky Bojanovic: Patrik Bohun 2

14.6.2020

Dambořice – Líšeň B 1:5

BukovanyŽdánice 3:3

Věteřov – Lovčice

Archlebov – Žádovice 0:6 (0:3)
Branky:  Janík 2, Steinhubel, Smolák Adam, Valenta Martin, Kůřil Radim

BzenecBučovice 5:0

Těmice – Polešovice 2:3
Branky Těmic: Jaroslav Vanda, David Souček

Ostrožská Lhota – Velká nad Veličkou 0:3
Branky:
Macko L., Špaca (PK), Jindra Pavlica

16.6.2020

Hodonín – Blansko 0:4

17.6.2020

Slovácko “B” – Bzenec 3:2 (2:1)
Branky Bzence: Kasala 2

19.6.2020

Milotice – Kyjov 3:2 (2:0)
Branky:
Kundrata R., Gergel J., Antoš D. – Polášek, Macek

Sobůlky – Vlkoš (turnaj O krále Kyjovska) ODLOŽENO

Prušánky – Starý Poddvorov

Hodonín – Kroměříž 3:1 
Branky Hodonína:
Urbančok 3

Vlkoš – Hovorany 3:3 (2:1), 4:3 na PK (semifinále Okresního poháru)
Branky: Otruba B., Bílý, Hlaváč, rozh. PK Čada – Novotný, Hudec, vlastní

20.6.2020

Mutěnice – Sparta Brno ZRUŠENO

Staré Město – Hroznová Lhota

Ždánice – Líšeň B (hřiště Želetice) ZRUŠENO

Bzenec – Boršice ZRUŠENO

Hroznová Lhota “B” – Dubňany “B” ZRUŠENO

Veselí nad Moravou – Osvětimany ZRUŠENO

Kozojídky – Velká nad Veličkou 2:4
Branky Velké:
Horák 2, Spazier (PK), Macko L.

Nenkovice – Ratíškovice “B” ZRUŠENO

21.6.2020

Kněžpole – Těmice 7:1 (2:1)
Branka Těmic: Vanda J.

Bukovany – Milotice B ZRUŠENO

Věteřov – Bohuslavice ZRUŠENO

24.6.2020

Lipov – Dolní Bojanovice 1:3 (semifinále Okresního poháru)

Boršice – Bzenec 2:3
Branky Bzence: Linek, Komínek, Kasala

Lanžhot – Mutěnice 3:0

26.6.2020

Milotice – Ždánice 4:1 
Branky Milotic
: Šifel R., Kundrata R., Antoš D., Novák Š.

Hodonín – Vyškov 0:2 (0:0)

Svatobořice – Žádovice 2:0 (1:0) (turnaj O krále Kyjovska)
Branky: Varmuža, Baťa

27.6.2020

Moravský Žižkov – Prušánky

28.6.2020

Milotice B – Moravský Písek 6:5
Branky Milotic:
Novák Š. 2, Kasan T., Snopek A., Antoš D., Nedvědický J.

Těmice – Stříbrnice 1:0 (0:0)
Branka
: Zeman Václav

Hovorany – Čejč 1:2
Branky:
Stehlík R. – Filásek, Hoša

Žádovice – Sobůlky 1:2  (turnaj O krále Kyjovska)

CHYBÍ TADY VÁŠ ZÁPAS, NAPIŠTE NÁM !!