Přípravné zápasy na sezónu 2022/23 (ČERVENEC, SRPEN)

Nová sezóna 2022/23 se blíží a kluby začaly nebo začnou s krátkou přípravou. Čeká nás také několik přípravných zápasů nebo turnajů, průběžně přidáváme zápasy.

PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY – ČERVENEC, SRPEN 2022

Sobota 9.7.2022

Blansko – Hodonín 0:7 (0:2)
Branky: 12´ Kyselka, 34´ Pazdera, 46´ Holek, 66´ +76´ (PK) Smékal, 83´ Mazuch, 90´ Kadlec

Dolní Bojanovice – Mutěnice 1:3 (17:30)

Středa 13.7.2022

Hluk – Vnorovy 4:1 (1:1)

Sobota 16.7.2022

Bzenec – Sparta Brno 6:3 (2:1)
Branky Bzence: Zůbek, Pelikán, Vaďura, vlastní, Kasala, Knotek

Vícemilice – Dubňany ZRUŠENO

Dunajská Lužná – Mutěnice 3:7 (1:5)
Branky Mutěnic: Patrik Petrucha 2, Lubomír Kupčík, Marek Mokruša, Martin Schuller, Martin Hrabina, Dalibor Koštuřík

Beluša (SK) – Hodonín 0:3 (0:1)

Nenkovice – reprezentace lékařů ČR 0:3 (0:1)

Radimov (SK) – Ratíškovice 4:3
Branky Ratíškovic:
David Marcián 2, Petr Zemánek ml.

Neděle 17.7.2022

Hovorany – Vracov ZRUŠENO

Radějov – Kněždub 6:0 (3:0)
Branky: Chmelař 2,  Šmach, Parobek Aleš, Bubulinca, vlastní

Dambořice (dorost) – Dubňany/Mutěnice (dorost) 2:5 (1:1)

Velká nad Veličkou – Lipov 6:1

Středa 20.7.2022

Vyškov – Hodonín 1:3 (1:0)
Branky Hodonína: Švantner 2, Langer

BzenecLednice 4:1 (4:1)
Branky Bzence: Vaďura 3, Kasala

Milotice – Starý Poddvorov 5:2 (3:1)
Branky: Nedvědický 4, Bartoň – Tisár, Růžička

Staré Město – Vnorovy 3:3
Branky Vnorov: Kočiš 2, Hodonský

Rohatec – Vícemilice 2:1

Brestovec (SK) – Velká nad Veličkou 5:2

Pátek 22.7.2022

Dolní Bojanovice – Šardice 2:5
Branky D. Bojanovic:
Sklenský, Baláš

Dubňany – Vícemilice 4:4
Branky Dubňan: Sviták D. 2, Křižka J., Žurovec R.

Sobůlky – Ratíškovice B 3:3
Branky Ratíškovic: Martin Bohun 2, Tomáš Kundrata

Sobota 23.7.2022

Malacky – Veselí nad Moravou 5:1 
Branka Veselí: Suchánek

Strání – Ratíškovice 2:1 (1:0)
Branka Ratíškovic: Imrich

Hodonín – Slovácko B 3:0 (1:0)
Branky: Holek 2, Švantner

Mutěnice – Start Brno 1:5 (1:0)
Branky: Adam Šťastný – Havlík 2, Sedlo, Avdič, Hubr

Vracov – Milotice 0:6
Branky: Nedvědický, Bartoň, Klvaň, Nikl, Tománek, Měchura

Kostice – Starý Poddvorov ZRUŠENO

Dubňany/Mutěnice (dorost) – Bzenec/Vracov (dorost) ZRUŠENO

Neděle 24.7.2022

Bukovany – Nenkovice ZRUŠENO

Vracov – Kněždub ZRUŠENO

Osvětimany – Bzenec 4:11
Branky Bzence:
 Vaďura 5, Kasala 3, Mlýnek, Knotek, Janás

BukovanyStarý Poddvorov 2:2 (0:0)
Branky St. Poddvorov: Čížek, Gebauer

Nová LhotaLubina (SK) 3:4 (1:2)
Branky Nová Lhota: Branky: Tomčala, Stepanenko, Ťok

Hroznová LhotaStrážnice 0:3

Dambořice (dorost) – Slatina/Slovan (dorost) 5:2 (4:1)
Branky Dambořic: Michal Salajka 2, David Doležal, Lukáš Dvorský, David Svoboda

Dambořice – Slovan Brno B 5:1 (3:0)
Branky Dambořic: Ondřej Šebesta 3, Radek Čujan, Filip Suchánek

Středa 27.7.2022

Hroznová Lhota – Mutěnice 1:2 (0:1)
Branky: Petr Lipčík – Lubomír Kupčík, Patrik Battyány

Starý Poddvorov – Valtice 1:5 (1:2)
Branka St. Poddvorov: Čížek

Vnorovy – Velká nad Veličkou 4:2 (0:1)

Uhřice – Slavkov u Brna 1:3 (1:0)

Svatobořice – Rohatec 0:2
Branky: Jüstel, Grabec

Pátek 29.7.2022

Chvojnica – Velká nad Veličkou B 2:1 (1:0)

Ždánice – Slavkov u Brna 1:5 (0:3)

Rohatec – Lednice 4:4

Podluží (dorost) – Dubňany/Mutěnice (dorost) 1:3 (1:1)
Branky Dub/Mut: Pavelka J. 2, Lamáček M.

Sobota 30.7.2022

Dubňany – Sparta Brno ZRUŠENO

Krumvíř – Veselí nad Moravou 8:2 (4:1)

Lovčice – Klobouky u Brna 4:2 (1:1)
Branky Lovčic: Radim Procházka 2, Mikuláš Prygl, David Štěpánek.

Ratíškovice – Osvětimany 3:4 
Branky Ratíškovic: David Marcián, Robin Dobeš, Petr Venclík

Milotice – Velké Bílovice 3:4
Branky Milotic: Nedvědický, Klvaň, Cupal

Rousínov – Bzenec 0:4 (0:4) MOL CUP předkolo
Branky: Kasala 2, Zůbek, Knotek

Moravská Nová Ves – Starý Poddvorov 8:0

Neděle 31.7.2022

Nenkovice – Násedlovice 5:1 (1:1)

Dambořice – Újezd u Brna 2:4 (1:2)
Branky Dambořic: Radek Čujan, Michal Salajka

Týnec – Dolní Bojanovice 2:6 (1:4)
Branky D. Bojanovic: Petr Němec 2, Lukáš Baláš, Zdeněk Sklenský, Vít Ostřížek, Daniel Hubačka

Nová Lhota  – Podbranč (SK) 2:2 (0:0)
Branky N. Lhoty: Gulán, Malár P.

Blatnice – Velká nad Veličkou 4:3 (1:2)

Dubňany B – Ratíškovice B 4:1
Branka Ratíškovic: Kordula M.

Vlkoš – Křenovice 1:3 (0:1), hřiště Ježov
Branka Vlkoše: Kozák

Lanžhot – Hodonín 0:3 (0:0) MOL CUP předkolo
Branky: Kadlec, Holek, Langer

Úterý 2.8.2022

Kostice – Mutěnice 2:5 (1:3)
Branky Mutěnic: Marek Mokruša 2, Dalibor Koštuřík 2, Lukáš Koplík

Středa 3.8.2022

Bzenec/Vracov (dorost) – Dubňany/Mutěnice (dorost) 2:2

Starý Poddvorov – Vnorovy 2:2 (2:2), 5:3 na PK
Branky: Čížek, Kašík – Bittner, Růžička

Svatobořice/Mistřín – Dubňany 4:0 (1:0)
Branky: Maršálek 2, Čechovský, Adamec

Strážnice – Hroznová Lhota 0:7 (0:4)
Branky: Matyáš M. 2, Březina 2, Gazárek, Bíla, Domanský


Sobota 6.8.2022 – další výsledky, další výsledky

Veselí nad Moravou – Soběšice 2:0

Milotice – Kozojídky 2:1
Branky Milotic:
Bartoň, Nedvědický

Slavkov u Brna – Dubňany 1:3 (1:1)
Branky Dubňan: Křižka Jakub 2, Příkazský Tomáš

Velká nad Veličkou – Blatnice 2:6 (2:1)

Nesyt Hodonín – Dubňany B 1:4 

Vnorovy – Ratíškovice B 4:0 (1:0)

Krajský pohár

Šardice – Lednice 1:1 (0:1), na PK 5:4
Branky: Šimánek – Černín

Starý Poddvorov – Mutěnice 0:7 (0:4)
Branky: Mokruša 3, Lamáček, Koštuřík, Kabela, Kupčík

MSFL – 1.kolo

Hodonín – Znojmo 7:0 (3:0)
Branky: Jáger 3, Holek, Sukup, Pazdera, vlastní


Neděle 7.8.2022 – další výsledky, další výsledky

Ždánice – Dambořice 2:3 (1:1)
Branky Dambořic: Laith Qasem, Ondřej Šebesta, Petr Lattenberg

KEN Veselí n/Mor./Vnorovy (dorost) – Dubňany/Mutěnice (dorost) 0:5 (0:2)
Branky: Pavelka J., Mokruša L., Plchut P., Grmolec M., Kabela J.

Hovorany/Čejkovice (dorost) – Brumovice (dorost) 8:2

HovoranyBrumovice 5:3

Divize E – 1.kolo

Všechovice – Bzenec 5:2 (2:2)
Branky: Holub 2, Lasovský, Skácel, Plešek – Kasala (PK), vlastní

Krajský pohár

Kyjov – Rohatec 1:1 (1:0), na PK 0:3
Branky: Stříž- Jüstel

Svatobořice/Mistřín – Krumvíř 3:5 (3:1)
Branky: Kačer 2, Adamec (PK) – Rozkydal 2, Košulič, Borovička, Ondroušek

Hroznová Lhota – Ratíškovice 0:5 (0:0)
Branky: Zemánek 2, Marcián 2, Venclík

Okresní pohár

Suchov – Radějov 5:2 (2:1)
Branky: Janeska Jiří 2, Mikeska 2, Janeska Jan – Chmelař 2

Žeravice – Vacenovice 2:1 (1:0)
Branky: Pozděch, Šik – Příkazský R.

Hrubá Vrbka – Lipov 4:1 (0:0)
Branky: Ševečka 2, Urbánek, Blažek – Červenka L.

Nenkovice – Vřesovice 7:3 (5:3)
Branky: Stehno 2, Spurný 2, Kučera, Pánek, Kováč – Možíš L. 3

Čejkovice – Vracov 0:1 (0:0)
Branky: Říha V.

Bzenec “B” – Vlkoš 6:2 (2:1)
Branky: Andrýsek 2 Zlámal 2, Kosíř, Mikoška – Vajgara, Čada T.

Kostelec – Dolní Bojanovice 0:3 (0:2)
Branky: Němec 2, Sklenský

You may also like...