Prohlášení: Zákaz kopírování článků a textů z tohoto webu

Milí příznivci kopané na Hodonínsku. Důrazně upozorňuji všechny čtenáře a návštěvníky, že veškeré texty na webu jsou ve vlastnictví mé osoby. Tudíž je zakázáno jakékoliv kopírování pro vlastní a komerční účely.

Už po několikáté se stalo, že redaktoři Hodoninského deníku převzali článek z tohoto webu a vydávali jej za vlastní dílo, aniž by uvedli autora tohoto článku. Což je porušení autorského zákona, ale jsme v Česku, že!

Přitom je na webu www.hodoninsky-fotbal.cz uveden text “Publikování nebo šíření obsahu těchto stránek je bez předchozího souhlasu provozovatele webu zakázáno!” 

Není problém uveřejnit článek, report či rozhovor na svém webu nebo zpravodaji k zápasu po předchozí domluvě, jak k tomu některé kluby přistupují a tímto jim za to děkuji (Sokol Nenkovice, Velká nad Veličkou,..)

Pokud máte zájem o články nebo reporty staňte se našimi partnery! Stránky se provozují zdarma a stojí hodně úsilí a volného času, pokud si někdo přivlastní moji práci, tak mě odrazuje od dalšího pokračování v tomto zajímavém projektu.

Byl bych velmi nerad, aby zde byla zavedena placená sekce, což by mnoho Vás určitě odradilo od dalších návštěv toho webu a já to určitě v úmyslu nemám.

Roman Šťastný, šéfredaktor 

TENTO TEXT NENÍ URČEN PRO KOPÍROVÁNÍ NA JINÉ WEBY, BEZ PŘEDCHOZÍHO SOUHLASU PROVOZOVATELE FOTBALOVÉHO PORTÁLU !!!