Prušánky prohrály i podruhé, do čela jde Nesyt

Ani druhý zápas sezóny nedokázaly Prušánky proměnit ve vítězství, když znovu prohrály o gól. Na domácím pažitu nestačily na hodonínský Nesyt, který rozhodl minutu před koncem.

III.A třída – 2.kolo

Podlužan Prušánky – NESYT Hodonín 2:3 (1:2)
Branky: 17´ Stávek O., 54´ Hrubý – 38´ Uřičář, 43´ Toman, 89´ Klein. Rozhodčí: Zíma Zbyněk. ŽK: Budín – Ondrovčík, Ševčík. Diváci: 80

Prušánky: Nosek – Váňa, Kankia P., Stanec, Budín, Zálešák, Krátký, Hrubý, Stávek J., Horváth, Stávek O.

Hodonín: Štipčák – Ondrovčík, Toman, Koneček, Nedvídek, Linhart, Ševčík, Balko, Liščinský, Sládek, Uřičář

Ani druhé utkání sezóny Podlužanu nevyšlo, když jej proti Nesytu ztratilo v samém závěru. Prušánky sice brzy vedly, ale pa musely dotahovat.

Domácí tým se dostal do vedení v 17.minutě, kdy přesně zamířil Ondřej Stávek. Vedení držel Podlužan téměř do konce prvního poločasu, ale v závěru dvakrát inkasoval.

Ve 38.minutě vyrovnal skóre Uřičář a o pět minut později poslal poprvé v utkání hosty do vedení Toman. Hodonín tak v závěru poločasu výsledek otočil a do kabin odcházel spokojenější.

Po změně stran to byli opět domácí, kdo dokázal udeřit jako první. V 54.minutě vrátil utkání do remízového stavu Hrubý.

Začínalo se tak znovu od začátku. Nerozhodný stav vydržel do závěrečných minut, ve kterých nakonec padlo rozuzlení.

Minutu před koncem základní hrací doby rozhodl Klein o zisku tří bodů pro hodonínský Nesyt. Hostující mužstvo tak dokázalo zvítězit i ve druhém utkání v sezóně a vyhouplo se do čela tabulky.

[team_standings id=”4896″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...