První porážka Sokola Nenkovice v přípravě

Druhé přípravné utkání měli na programu fotbalisté Nenkovic, v Kyjově nastoupili proti slovenskému mužstvu Hlboké. Soupeř byl střelecky pohotovější a zvítězil 3:1.

Přípravný zápas – 4.3.2018

TJ Sokol Nenkovice – TJ Družstevník Hlboké (SK) 1:3 (0:1)
Branky: 47´ Válek Viktor – 11´ Slovík, 65´ Mráz (PK), 88´ Chovanec; Fauly: 15:9; Rohy: 3:3; HR: Vavřinová Gabriela (Hovorany);

Nenkovice: 17 Schöfr Pavel (70´1 Kellner Martin) – 2 Klíč David, 3 Černohorský Michal, 4 Válek Patrik, 5 Válek Viktor, 6 Kováč Peter, 7 Pospíšil David, 8 Frelich Roman, 9 Kučera Martin, 10 Bayer Jaroslav, 11 Raus Daniel, 12 Polášek David, 13 Hlaváč Vít, 14 Vaverka David, 15 Valenta Radek, 16 Polcr Jan; trenér: Vaďura Martin; asistent trenéra: Polcr Jan; vedoucí mužstva: Pospíšil Zdeněk

Hlboké: Šrága (Hrušecký) – Chovanec, Škarupa, Zríni, Klein, Sládek, Kumančík, Drinc, Slovík,
Jurica, Mráz, Hradský, Špoták, Tóth

Po hladké výhře z minulého týdne Nenkovice narazily na těžšího soupeře. Fotbalisté Hlbokého se ujali vedení po jedenácti minutách, kdy se trefil Slovík. Hubený náskok si udrželi až do konce prvního poločasu.

Hned po přestávce bylo srovnáno, po necelých dvou minutách se trefil Viktor Válek, jenž se prosadil i ve druhém přípravném zápase.

V 63. minutě měly Nenkovice šanci jít po faulu na Davida Pospíšila do vedení, ale míč ze značky pokutového kopu poslal Peter Kováč nad bránu.

Vzápětí se naskytla stejná možnost pro soupeře, který pokutový kop přes skvělý zákrok brankáře Pavla Schöfra na dvakrát proměnil.

Pojistku pak slovenský tým přidal v závěru zápasu, kdy jejich vítězství pojistil Chovanec.

V dalším zápase čeká na Nenkovice soupeř z Bošovic, utkání se odehraje v neděli 11.března na UT v Kyjově od 12:00 hodin.

Mohlo by se vám líbit...