První porážku pro Kozojídky připravil Kyjov

Duel dvou neporažených mužstev otevřel sobotní program zápasů. Stoprocentní Kozojídky přijely do Kyjova hájit druhou příčku, utkání jim ale nevyšlo podle představ a výhru slavil Kyjov. Ten po třetí výhře v sezóně vystoupal na první místo.

Šlágrem druhého se třetím týmem tabulky odstartoval v sobotu dopoledne celý víkendový program. Zápas Kyjova s Kozojídkama přilákal do ochozů kyjovského stadionu jen 130 diváků.

Do utkání vstoupili lépe hosté, kteří se brzy ujali vedení a Kurečka v sedmé minutě otevřel skóre zápasu. Vyrovnání přišlo už za deset minut, úspěšným střelcem byl Dufek.

Ve 27.minutě se kyjovským naskytla možnost pokutového kopu. Úkolu se zhostil Kuchař a otočil výsledek na stranu domácího mužstva. Do kabin odcházel Kyjov s dvoubrankovým náskokem, když se ve 37.minutě prosadil Zdeněk Bartoň.

Kyjov už po přestávce nemusel nikam pospíchat a hrát museli hosté. Kozojídky se dočkaly druhé branky v 77.minutě, kdy naději na bodový zisk vykřesal Pollák.

Více se hostům nepodařilo a Kyjov hubený náskok uhájil. V tabulce se dostal na první místo, kde vystřídal Valtice. Ty však mají utkání k dobru, Kozojídky jsou třetí.

SOBOTA 29.8.2020

1.A třída, sk. B – 4.kolo

FC KYJOV 1919 – SK KOZOJÍDKY 3:2 (3:1)
Branky: 17´ Dufek, 27´(PK) Kuchař, 37´ Bartoň Z. – 7´ Kurečka, 77´ Pollák; Rozhodčí: Vévodová – Kubec, Zabloudil; Delegát: Toman; ŽK: Koplík, Polášek, Macek – Páleník, Cileček, Březina, Hrbek, Kurečka; Diváci: 130

Kyjov: Gebhart – Koplík, Bartoň Z., Kuchař, Bartoň M., Dufek (76´ Dejdar), Polášek, Bochýnek, Hynčica (62´Něnička), Macek (90´ Kůřil D.), Kůřil A. (46´ Průdek)

Kozojídky: Grombíř – Páleník, Karas (56´ Duchoslav), Cileček, Pollák, Březina (46´ Vítek), Hodonský, Matuška (90´ Červenka), Hrbek, Kurečka, Nekarda

Zdroj: is.fotbal.cz, hodoninsky-fotbal.cz

You may also like...