První vítězství pro Novou Lhotu

Fotbalisté Nové Lhoty se v 11. kole dočkali prvního vítězství v soutěži. Na domácím hřišti přehráli rezervní tým Vnorov 3:1.

III.C třída – 11.kolo

FK Nová Lhota – Agro Vnorovy B 3:1 (3:1)

Branky: 5´ Mikéska L., 8´ Malár P., 12´ Pavlík – 7´ Petrucha. Rozhodčí: Husár. Bez ŽK. Diváci: 40

SESTAVY

Nová Lhota: Kubík – Tran Trung, Mikéska A.,Fusek, Malár T., Malár P., Režňák, Mikeška, Pavlík, Mikéska L., Havlík (Sidon, Janás, Skalík, Lukšík,Ťok, Štipčák)

Vnorovy B: Třináctý – Macháček, Hlůšek, Procházka, Vajdík, Borek J., Čajka, Petrucha, Polách, Studnička, Tomeček (Borek M., Kuchařík, Mánek, Kočiš)

REPORT Z UTKÁNÍ

Dlouhé čekání je u konce, první body do tabulky přišly s posledním podzimním kolem. Nová Lhota porazila Vnorovy B a poprvé v sezóně zvítězila. Navíc má k dobru ještě dva odložené duely.

Vše podstatné se odehrálo v první čtvrthodině utkání. Už v páté minutě poslal domácí výběr do vedení Mikéska.

Odpověď přišlo vzápětí a Petrucha po dvou minutách vyrovnal. Neuběhla ale ani další minuta a Nová Lhota šla podruhé v zápase do vedení, trefil se Malár.Za další čtyři minuty přidal třetí gól domácích Pavlík a zvýšil stav na 3:1. To bylo z gólového výčtu vše. Čtyři branky se vešly do 15 minut a ve zbývajícím čase si Lhota náskok udržela až do závěrečného hvizdu.

V tabulce zůstává Nová Lhota stále poslední, ale ztráta na týmy před ním se zmenšila na čtyři body. Vnorovy B se drží na devátém místě.

[team_standings id=”9656″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

You may also like...