Radějovský Můčka dostal stopku na tři zápasy a pokutu

DK OFS Hodonín vynesla tresty za poslední odehrané kolo z víkendu 7.-8.dubna 2018. Nejvíce to odnesl Libor Můčka (Radějov), který byl vyloučen v zápase s Žarošicemi.

DK tresty

Libor Můčka (Radějov) – 3 SU NEPO + 1000 kč

je vinen disciplinárním přečinem pohoršující, urážlivé nebo ponižující chování vůči
delegovaným osobám provedených zvlášť hrubým způsobem podle § 45, odst. 2
Disciplinárního řádu Fotbalové asociace České republiky (dále jen „DŘ FAČR“), který
spáchal dne 8.4.2018 v souvislosti s výše uvedeným utkáním , když se v 52´ v nepřerušené hře dopustil urážky rozhodčího s hanlivým výrazem “Ty jsi kokot”, za což se proviněnému
podle § 45, odst. 2 DŘ FAČR ve spojení s § 23 DŘ FAČR ukládá trest zákaz závodní
činnosti na 3 SU NEPO a zároveň uděluje finanční pokuta ve výši 1000 kč, která bude řešena přes sběrný účet TJ Sokol Radějov.

Marek Pavlica (Lovčice) – 500 kč

Druhé napomenutí během utkání, 1. ŽK – NCH – podražení soupeře z boku v nepřerušené hře v souboji o míč, 2. ŽK – NCH – podražení soupeře z boku v nepřerušené hře v souboji o míč.

Lukáš Maršálek (Svatobořice) – 500 kč

Druhé napomenutí během utkání, 12´ č.12 ŽK Maršálek Lukáš NCH – zmaření slibně se rozvíjející útočné akce podražením soupeře v boji o míč v nepřerušené hře 78´ č.12 ŽK Maršálek Lukáš NCH – zmaření slibně se rozvíjející útočné akce podražením soupeře v boji o míč v nepřerušené hře 78´ ČK č. 12 Maršálek Lukáš NCH – zmaření slibně se rozvíjející útočné akce podražením soupeře v boji o míč v nepřerušené hře

 

Mohlo by se vám líbit...